Flytec V900 zavážecí návnadová loďka 12000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907085523965 |
| Hmotnost: | 9,64 kg |
| Doba nabíjení: | 4 - 8 hodin |
| Frekvence dálkového ovládání: | 2,4 GHz |
| Kapacita baterie: | 12000 mAh |
| Materiál: | ABS |
| Maximální Dosah: | 500 m |
| Maximální rychlost: | 6 km/h |
| Model: | V900 |
| Napětí baterie: | 7,4 V |
| Navigační systém: | GPS, Beidou |
| Nosnost návnad: | 1,8 kg |
| Odolnost: | Vodotěsný |
| Počet GPS bodů: | 40 |
| Provozní doba: | 4 - 6 hodin |
| Rozměry člunu (D׊×V): | 53,5 × 26,5 × 17 cm |
| Rozměry dálkového ovládání (D׊×V): | 16,8 × 15 × 6,5 cm |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
