Flytec V700 zavážecí návnadová loďka 12000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907085523941 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 9,725 kg |
| Dosah: | 500 m |
| Hmotnost dálkového ovládání: | Méně než 200 g |
| Kapacita baterie: | 5200 mAh |
| Kapacita nádrže na návnadu: | 1,5 kg |
| Materiál: | ABS |
| Model: | V700 |
| Napětí baterie: | 7,4 V |
| Odolnost: | Proti nárazům, vodě a větru do síly 5 |
| Počet motorů: | 2 |
| Provozní doba: | 2–4 hodiny |
| Rozměry (D׊×V): | 57,5 × 32,5 × 25 cm |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
