Flytec V801 zavážecí návnadová loďka 12000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085523989 |
| Hmotnost: | 8,999 kg |
| Barva produktu: | Černá |
| Doba nabíjení baterie: | 8 hodin |
| Doporučený věk: | 14+ let |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| Frekvence Ovládání: | 2,4 GHz |
| Kapacita baterie: | 12 000 mAh |
| Materiál Konstrukce: | ABS plast, elektronické prvky |
| Maximální provozní doba: | 4 hodiny |
| Model: | V801-12000mah |
| Napájení ovladače: | 2x AAA 1,5 V baterie (nejsou součástí) |
| Napětí baterie: | 7,4 V |
| Nosnost návnady: | 2 kg |
| Rozměry (D׊×V): | 49 × 26,4 × 28,1 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
