Flytec V050 zavážecí návnadová loďka 12000 mAh (moro)

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085524092 |
| Barva: | Moro |
| Hmotnost: | 9,028 kg |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| Frekvence: | 2,4 GHz |
| Kapacita baterie: | 12000 mAh |
| Materiál: | ABS |
| Maximální rychlost: | 250 m/min |
| Model: | V050 |
| Napájení dálkového ovládání: | 2x AA 1,5 V (není součástí balení) |
| Napětí baterie: | 7,4 V |
| Provozní doba: | 2-6 hodin |
| Rozměry: | 49 × 26,4 × 28,1 cm |
| Užitečné zatížení: | 2 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
