Flytec V803 zavážecí návnadová loďka 5200 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905156102101 |
| Barva: | Červená |
| Baterie lodi (volitelné varianty): | 7,4 V 5200 mAh / 12000 mAh / 18000 mAh |
| Baterie ovladače: | 3,7 V 2000 mAh (vestavěná lithiová baterie) |
| Doba nabíjení: | 6-10 hodin (dle kapacity baterie lodi) |
| Doba provozu: | 2-6 hodin (dle kapacity baterie lodi) |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| Hmotnost (balení): | 10,351 kg |
| Hmotnost produktu (s baterií 12000 mAh): | 2,356 kg |
| Hmotnost produktu (s baterií 18000 mAh): | 2,494 kg |
| Hmotnost produktu (s baterií 5200 mAh): | 2,267 kg |
| Materiál: | ABS plast a elektronické součásti |
| Maximální rychlost: | 250 m/min |
| Model: | V803 |
| Nosnost návnady: | 3 kg |
| Rozměry Produktu (D x Š x V): | 55 × 26,8 × 20 cm |
| Typ Motoru: | Duální Motor 390 |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
