Flytec V020 zavážecí návnadová loďka pro baitcasting 5200 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085524016 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2,219 kg |
| Displej Dálkového Ovladače: | LCD |
| Dosah ovládání: | až 500 m |
| Frekvence Ovládání: | 2,4 GHz |
| GPS Modul: | Ano |
| Kapacita baterie: | 7,4 V 5200 mAh |
| LED Osvětlení: | Ano |
| Materiál: | ABS |
| Model: | V020 |
| Možnost Připojení Vlasce: | Ano |
| Napájení Dálkového Ovladače: | 4× 1,5 V AA baterie |
| Odolnost Proti Větru: | Ano |
| Počet Přihrádek na Návnadu: | 3 |
| Počet Waypointů: | Až 40 |
| Provozní doba: | až 4 hodiny |
| Rozměry: | 49 × 26,4 × 28,1 cm |
| Tempomat: | Ano |
| Typ Motoru: | Duální |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
