Flytec V802 zavážecí návnadová loďka 12000 mAh, černý

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085528922 |
| Barva: | Černá |
| Doba nabíjení: | Cca 8 hodin |
| Dosah ovládání: | až 500 m |
| Hmotnost produktu: | 2,219 kg |
| Kapacita baterie: | 12 000 mAh |
| Materiál trupu: | ABS |
| Model: | V802 black 12000 |
| Motor: | 390 elektrický |
| Napájení Dálkového Ovladače: | 2 × AA baterie |
| Nosnost návnady: | Až 3 kg |
| Provozní doba: | Cca 4 hodiny |
| Přepravní Hmotnost: | 8,999 kg |
| Rozměry člunu (D׊×V): | 52,7 × 26,4 × 50 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion 7,4 V |
| Typ produktu: | RC Návnadový člun |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
