Flytec V080 Fishfinder zavážecí návnadová loďka 20000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907085524177 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 10,824 kg |
| Doba nabíjení: | cca 12 h |
| Doba provozu: | 2–4 h |
| Doporučená Baterie: | 12 V 20 000 mAh (není součástí balení) |
| Dosah dálkového ovládání: | až 800 m |
| Dosah sonaru: | Až 100 m |
| Funkce GPS: | Autopilot, Fixed-Point Cruise, Konstantní rychlost, Paměť na 180 bodů (9 zón), Automatický návrat |
| Hloubkový Rozsah Sonaru: | 0,6–36 m |
| Chlazení: | Vodní |
| Kapacita Návnady: | 3 kg |
| Materiál: | ABS, uhlíková vlákna |
| Model: | V080 |
| Navigace: | GPS |
| Osvětlení: | Přední a zadní LED |
| Počet Komor na Návnadu: | 2 |
| Rozměry (D׊×V): | 54,8 × 27,5 × 27,7 cm |
| Sonar: | Bezdrátový Fish Finder |
| Typ Pohonu: | 2× kartáčový motor 550 |
| Úhel Paprsku Sonaru: | 90° |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
