
Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085524887 |
| Hmotnost: | 0,65 kg |
| Energie: | 222 Wh |
| Jmenovité napětí: | 11,1 V (12 V) |
| KAPACITA: | 20 000 mAh |
| Konektory: | XT60, DC, balancer |
| Max. Vybíjecí Proud: | 25 A |
| Model: | V030/V080 |
| Norma: | GB/T18287-2013 |
| Provozní doba: | 2–4 hodiny |
| Typ baterie: | Li-ion |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
