Flytec V802 PRO zavážecí návnadová loďka 12000 mAh (Černý)

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085528939 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2,219 kg |
| Dálkové ovládání: | S LCD displejem |
| Doba nabíjení: | 8 hodin |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| GPS body: | 160 |
| GPS systémy: | GPS, Beidou, GLONASS, Galileo, QZSS, G1SBAS |
| Kapacita baterie: | 12000 mAh |
| Materiál: | ABS |
| Model: | V802 PRO black 12000 |
| Motor: | 390 elektrický |
| Napájení dálkového ovládání: | 4× AA baterie (nejsou součástí) |
| Napětí baterie: | 7,4 V |
| Nosnost návnady: | 3 kg |
| Odolnost Proti Větru: | Až 5 stupňů |
| Osvětlení: | LED přední + zadní (modrá, červená) |
| Provozní doba: | 4 hodiny |
| Přesnost GPS: | 1 m |
| Rozměry (D׊×V): | 52,7 × 26,4 × 50 cm |
| Typ baterie: | Lithiová |
| Typ produktu: | Návnadový člun |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
