Flytec V801 zavážecí návnadová loďka 5200 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085523972 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 8,999 kg |
| Doba nabíjení: | Cca 6 hodin |
| Dosah ovládání: | až 500 m |
| Frekvence Ovládání: | 2,4 GHz |
| Kapacita baterie: | 7,4 V 5200 mAh |
| Materiál: | ABS, elektronické prvky |
| Minimální věk: | 14+ |
| Model: | V801-5200mah |
| Napájení Dálkového Ovladače: | 2× AAA 1,5 V baterie (nejsou součástí) |
| Provozní doba na jedno nabití: | Cca 2 hodiny |
| Rozměry (D׊×V): | 49 × 26,4 × 28,1 cm |
| Užitečné zatížení: | Až 2 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
