
Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5905156102118 |
| Barva: | Červená |
| Baterie ovladače: | 3,7 V 2000 mAh (vestavěná lithiová baterie) |
| Doba Nabíjení Lodi: | 8 hodin |
| Doba Provozu (jedna baterie): | 4 hodiny |
| Doba Provozu (s duálním napájením): | Až 8 hodin |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| Hmotnost (balení): | 10,068 kg |
| Hmotnost produktu: | 2,356 kg |
| Kapacita Baterie Lodi: | 7,4 V 12000 mAh |
| Materiál: | ABS plast a elektronické součásti |
| Maximální rychlost: | 250 m/min |
| Model: | V803 |
| Nosnost návnady: | 3 kg |
| Rozměry Produktu (D x Š x V): | 55 × 26,8 × 20 cm |
| Typ Motoru: | Duální Motor 390 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
