Flytec V803-GPS zavážecí návnadová loďka 5200mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905156102125 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 10,068 kg |
| Baterie Lodi: | 7,4 V 5200 mAh |
| Baterie ovladače: | 3,7 V 2000 mAh |
| Doba nabíjení: | 6 hodin |
| Doba provozu: | 2 hodiny |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| GPS body: | 4 rybářské revíry / 200 bodů |
| Hmotnost produktu: | 2,279 kg |
| Materiál: | ABS plast, elektronické součásti |
| Model: | V803-GPS |
| Motor: | Duální motor 390 |
| Nosnost: | 3 kg |
| Rozměry (D x Š x V): | 55 × 26,8 × 20 cm |
| Rychlost: | 250 m/min |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
