Flytec V030 Fishfinder zavážecí návnadová loďka se sonarem 20000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907085524917 |
| Hmotnost: | 3,606 kg |
| Baterie: | 12V 20000 mAh |
| Displej na ovladači: | 4,3palcový LCD |
| Doba nabíjení: | Cca 12 hodin |
| Doba provozu: | 2–4 hodiny |
| Dosah ovládání: | Až 800 m |
| Dosah sonaru: | Až 100 m |
| Frekvence: | 2,4 GHz |
| GPS navigace: | Ano |
| Hloubka detekce sonaru: | 0,6–36 m |
| Integrovaný sonar: | Ano |
| Materiál: | ABS |
| Model: | V030 |
| Možnost rozdělení komory: | Ano |
| Nosnost návnady: | 3 kg |
| Počet GPS navigačních bodů: | Až 180 |
| Rozměry (ŠxVxH): | 55 × 27,5 × 29 cm |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
