Flytec V080 Basic zavážecí návnadová loďka 20000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085524153 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 10,999 kg |
| Akumulátor: | 12 V, 20 000 mAh (není součástí balení) |
| Displej Ovladače: | 4,3" LCD |
| Doba nabíjení: | Cca 12 hodin |
| Doba provozu: | 2–4 hodiny |
| Funkce Automatického Návratu: | Ano |
| Funkce Rybářské Sítě: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Gyroskopický Systém: | Ano |
| Chlazení Motorů: | Vodní |
| Kapacita Nádrže na Vnadění: | 3 kg |
| LED Osvětlení: | Přední a zadní |
| Materiál Konstrukce: | ABS plast, uhlíková vlákna |
| Maximální Dosah: | 800 m |
| Model: | V080 |
| Motory: | Dva kartáčové (třída 550) |
| Odolnost: | Voděodolný, nárazuvzdorný, odolný proti větru |
| Rozměry (D׊×V): | 54,8 × 27,5 × 27,7 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
