Flytec V020 zavážecí návnadová loďka 12000 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907085524023 |
| Barva: | Černá |
| Automatický návrat: | Ano |
| Doba nabíjení: | 6-8 hodin |
| Dosah ovládání: | až 500 m |
| Frekvence Ovládání: | 2.4G |
| GPS navigace: | Ano |
| Hmotnost (balení): | 9,168 kg |
| Hmotnost člunu: | 2,219 kg |
| Kapacita baterie: | 7,4 V 12000 mAh |
| LED Osvětlení: | Ano |
| Materiál: | ABS |
| Model: | V020 |
| Napájení Dálkového Ovladače: | 4 × baterie AA 1,5 V (prodává se samostatně) |
| Odolnost: | Proti nárazu a stříkající vodě |
| Ochrana motoru: | Ano |
| Počet nádrží na návnady: | 3 |
| Provozní doba: | až 4 hodiny |
| Rozměry: | 49 × 26,4 × 28,1 cm |
| Tempomat: | Ano |
| Typ Motoru: | Dvojitý |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
