Flytec V803-Pro zavážecí návnadová loďka 12000mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5905156102156 |
| Barva: | Uhlíková Vlákna |
| Baterie člunu: | 7,4 V 12000 mAh |
| Baterie ovladače: | 3,7 V 2000 mAh |
| Doba nabíjení: | 8 hodin |
| Doba ovládání: | 4 hodiny |
| Dosah bezdrátového připojení echolotu: | 500 m |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| Frekvence snímače echolotu: | 125 kHz / 200 kHz |
| GPS: | 4 loviště / 200 bodů |
| Hmotnost (balení): | 9,915 kg |
| Hmotnost člunu: | 2,821 kg |
| Materiál: | ABS plast a elektronické komponenty |
| Měřicí hloubka echolotu: | 0,7–100 m |
| Model: | V803 PRO |
| Motor: | Duální motor 390 |
| Napájení echolotu: | 3,7 V lithiová baterie |
| Nosnost návnady: | 3 kg |
| Provozní doba echolotu: | 10 hodin |
| Rozměry člunu (DŠV): | 55 × 26,8 × 20 cm |
| Rozsah provozních teplot: | -10 °C až 50 °C |
| Rozsah snímače echolotu: | 90° / 45° |
| Rychlost: | 250 m/min |
| Velikost displeje echolotu: | 2,8 palce |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
