Flytec V010 zavážecí návnadová loďka 5200mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085523996 |
| Barva: | Černá |
| Celková hmotnost: | 9,139 kg |
| Displej Dálkového Ovladače: | LCD |
| Doba nabíjení: | Cca 10 hodin |
| Frekvence Ovládání: | 2,4 GHz |
| Funkce: | Automatický návrat, Inteligentní navigace, Ukládání bodů, Automatické křižování |
| Hmotnost člunu: | 2 kg |
| Kapacita baterie: | 7,4 V 5200 mAh |
| Konstrukce komory: | Y-Notch |
| Materiál: | ABS |
| Model: | V010 |
| Napájení Dálkového Ovladače: | 4x AA 1,5 V (nejsou součástí balení) |
| Navigace: | Duální GPS+BDS |
| Osvětlení: | Dvojité navigační světlo (přední a zadní) |
| Počet Komor na Návnadu: | 3 |
| Provozní doba: | 2-4 hodiny |
| Rozměry: | 50 × 27 × 23 cm |
| Rozsah ovládání: | Až 500 m |
| Typ Motoru: | Dva vysokorychlostní |
| Vrtule: | Třílisté |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
