Flytec V060 zavážecí návnadová loďka 12000mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085524122 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 9,028 kg |
| Dosah ovládání: | až 500 m |
| Frekvence Ovládání: | 2,4 GHz |
| Funkce Automatického Návratu: | Ano |
| GPS systém: | Ano |
| Kapacita baterie člunu: | 7,4 V 12000 mAh |
| Kapacita nádrže na návnadu: | 2 kg |
| Materiál: | ABS + Uhlíková vlákna |
| Model: | V060 |
| Napájení Dálkového Ovladače: | 2x AA baterie (prodává se samostatně) |
| Odolnost Proti Větru: | Stupeň 7-8 |
| Provozní doba: | 2-6 h |
| Rozměry člunu (ŠxVxH): | 51,4 x 26,4 x 29,5 cm |
| Rychlost: | 250 m/min |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
