Flytec V803-Pro zavážecí návnadová loďka s GPS a Sonarem 5200 mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5905156102149 |
| Barva: | Uhlíková Vlákna |
| Baterie Lodi: | 7,4 V 5200 mAh |
| Baterie ovladače: | 3,7 V 2000 mAh |
| Čistá hmotnost: | 2,733 kg |
| Doba Nabíjení Lodi: | 6 hodin |
| Doba Provozu Lodi: | 2 hodiny |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| GPS body: | 4 Loviště / 200 Lovných Bodů |
| Materiál: | ABS Plast, Elektronické Komponenty |
| Maximální nosnost: | 3 kg |
| Maximální rychlost: | 250 m/min |
| Model: | V803 PRO |
| Přepravní Hmotnost: | 10,155 kg |
| Rozměry (D׊×V): | 55 × 26,8 × 20 cm |
| Sonar - Dosah Bezdrátového Připojení: | 500 m |
| Sonar - Frekvence Snímače: | 125 kHz / 200 kHz |
| Sonar - Měřicí Hloubka: | 0,7 – 100 m |
| Sonar - Provozní Doba: | 10 hodin |
| Sonar - Rozsah Provozních Teplot: | -10 °C až 50 °C |
| Sonar - Rozsah Snímače: | 90° / 45° |
| Sonar - Typ Baterie: | 3,7 V Lithiová |
| Typ Motoru: | Duální Motor 390 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
