Flytec V803-GPS zavážecí návnadová loďka 12000mAh

Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905156102132 |
| Barva: | Černá |
| Baterie Lodi: | 7,4 V 12000 mAh |
| Baterie ovladače: | 3,7 V 2000 mAh |
| Doba nabíjení: | 8 hodin |
| Doba ovládání: | 4 hodiny |
| Dosah ovládání: | 500 m |
| GPS body: | 4 rybářské revíry / 200 rybářských bodů |
| Hmotnost (balení): | 9,829 kg |
| Hmotnost produktu: | 2,366 kg |
| Materiál: | ABS plast a elektronické součásti |
| Model: | V803 GPS |
| Motor: | Duální motor 390 |
| Nosnost návnady: | 3000 g |
| Rozměry Produktu (D x Š x V): | 55 x 26,8 x 20 cm |
| Rychlost: | 250 m/min |
| Záruka: | 24 měsíců |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
