
Všetko skladom u nás
Tovar máme na sklade

Kamenná predajňa
Máme modernú predajňu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Zavážacie loďky pre rybárov |
|---|---|
| EAN: | 5907085524184 |
| Hmotnost: | 0,37 kg |
| Displej: | 2,2" barevný LCD |
| Dosah sonaru: | Až 120 m |
| Frekvence Sonaru: | 125 kHz |
| Hloubka Provozu: | 0,6 - 45 m |
| Model: | XJ-01 |
| Napájení Přijímače: | 4× AAA baterie |
| Napájení Sonaru: | Vestavěná dobíjecí lithiová baterie |
| Provozní Doba Sonaru: | Až 5 hodin na jedno nabití |
| Provozní teplota: | -10 °C až +60 °C |
| Úhel Vyzařování Sonaru: | 90° |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
