Z technických důvodů se mohou některé zásilky opozdit o 1-2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Jak skrýt písničky ve Spotify

Spotify vám umožní vytvořit si vlastní seznamy skladeb, ale také si můžete užít miliony dalších vytvořených Spotify, umělci a dalšími posluchači na celém světě.

Nejen to, že vytváří unikátní seznamy skladeb právě pro vás, jako je Discover Weekly a Release Radar, které jsou založeny na vašich poslechových návycích (co se vám líbí, sdílíte, ukládáte, přeskočíte) a poslechovým zvyklostem ostatních s podobným vkusem.

Samozřejmě vždy existuje šance, že se vám nebude líbit skladba v seznamu skladeb, který se vám jinak líbí. Naštěstí Spotify myslelo na tuto možnost a přidal prémiovou funkci, která umožňuje předplatitelům skrýt jednotlivé skladby v seznamech playlistů.

Při opětovném poslechu seznamu skladeb se všechny skryté skladby automaticky přeskočí. Následující kroky vysvětlují, jak to funguje.

1. Spusťte Spotify a vyberte kurátorský seznam skladeb.

2. Najděte skladbu, kterou chcete skrýt, a klepněte na tři tečky vedle ní.

3. Klepněte na (skrýt)

 

Jak zobrazit skladby v seznamu Spotify Playlisty

1. Spusťte Spotify a vyberte kurátorský seznam skladeb.

2. Klepněte na tři tečky vedle skryté písně, kterou chcete zobrazit (skryté písně jsou zašedlé a označené červenou ikonou v kroužku minus).

3. Klepněte na (skrýté)

Unknown

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení