Automatické spuštění aplikací při zapnutí na Mac

Asi každý člověk má aplikace, které využívá častěji a to v podstatě po každé, když spustí svůj počítač. Proto jsem si pro Vás dnes připravil návod, jak na Mac OS nastavit spuštění Vašich nejoblíbenějších aplikací při zapnutí vašeho Mac.

 

Pojďme se tedy podívat jak na to:

Krok 1: Otevřete Předvolby systému.

Krok 2: Klikněte na Uživatelé a skupiny.

Krok 3: Klikněte na Přihlašovací položky. V levém dolním rohu okna klikněte na ikonu zámku a zadejte heslo správce.

Krok 4: Klikněte na znaménko ‘+‘ a najděte aplikaci, kterou chcete automaticky spustit pomocí rozhraní Finder. Pravděpodobně budete chtít otevřít složku / Aplikace. Při výběru jednotlivých položek můžete vybrat více položek podržením klávesy ⌘.

Krok 5: Po výběru požadovaných položek klikněte na tlačítko Přidat.

Ověřte přítomnost aplikací, které jste právě přidali do seznamu, a restartujte; nebo se odhlaste z MacOS a přihlaste se zpět. Jakmile to uděláte, měli byste vidět, že se přidané aplikace automaticky spustí.

Pokud chcete zastavit automatické spouštění aplikace, postupujte podle kroků 1-3 a zvýrazněte aplikaci, kterou chcete odebrat, a aplikaci odeberte kliknutím na znaménko -

Pokud chcete aplikaci spustit ve skrytém režimu, zaškrtněte políčko Skrýt vedle názvu aplikace na kartě Položky přihlášení.

 

Unknown

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení