⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Pohodlná reklamace a vrácení / výměna zboží do 14 dnů

Reklamaci a výměnu / vrácení zboží do 14 dnů u nás vyřídíte vždy pohodlně a bez problémů! Pomocí automatizovaného systému zadáte reklamaci nebo vrácení či výměnu níže v systému Retino. Po zadání případu v systému vám dorazí podací kód pro zaslání zboží zpět k nám na jakékoliv pobočce Zásilkovny (u reklamací je zdarma a u vrácení nebo výměny zboží za 49 Kč - platební údaje vám zašleme po objednání na email) nebo osobně zboží předáte na naší prodejně Kryteo.cz v Brně. U levnějšího zboží k nám není často nutné zboží ani zasílat a jeho reklamaci vyřídíme, pokud je to možné, na dálku co nejdříve.

Při vrácení zboží nebo výměně zboží do 14 dnů velmi doporučujeme využít objednání zpětné přepravy od Zásilkovny skrz náš systém, protože tak můžeme garantovat bezproblémové doručení přepravcem zpět k nám a nejrychlejší vyřízení vašeho případu. Zvolení vlastního přepravce v systému a zaslání jiným způsobem velmi nedoporučujeme z důvodu ukládání balíků od jiných přepravců na jejich různých pobočkách, kde zboží bohužel nemůžeme poté osobně přebírat. 

Reklamace neslouží pro výměnu nebo vrácení zboží do 14 dnů, ale pouze pro řešení dodání vadného zboží nebo chybně doručeného zboží naší chybou. Zvolte tedy prosím níže správně typ případu.

icon