⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Každoroční Apple keynote

V průměrném roce Apple pořádá tři až čtyři akce. V březnu se obvykle koná jarní akce, v červnu Světová konference pro vývojáře, zářijová akce zaměřená na iPhone a Apple Watch a někdy i říjnová událost, pokud se na podzim očekávají iPady nebo Mac.

První událost Apple každého nového roku se obvykle koná na jaře, obvykle v březnu. Očekávali jsme událost v březnu, možná 31. března, ale globální zdravotní krize zpozdila plány společnosti Apple a nedošlo k žádné jarní akci.

WWDC

WWDC uvidí Apple náhled nových aktualizací softwaru, které budou spuštěny v září 2020. Očekáváme, že iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 a macOS 10.16 budou představeny na světové konferenci vývojářů v roce 2020. WWDC 2020 se chystá být pouze digitální událostí se zrušenou osobní složkou. Na WWDC mohlo debutovat několik produktů.

AirTags

Apple pracuje na „AirTag“, který bude konkurenčními produkty všech sledovacích zařízení a nabízí sledování Bluetooth pro věci, jako jsou klíče, peněženky, fotoaparáty a další. AirTags se integruje do aplikace "Najít můj" a využije možnosti offline sledování. Kdy se AirTags představí, zatím nikdo neví.

Unknown