⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Jak změnit kvalitu videa v aplikaci Fotoaparát

Pro iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max Apple přepracoval aplikaci Fotoaparát a přidal nové způsoby natáčení videa.

Stejně jako obvyklý způsob výběru videa z pruhu nabídky pod hledáčkem mohou uživatelé řady ‌iPhone 11‌ také jednoduše stisknout a podržet tlačítko spouště a poté jej uvolnit a zastavit záznam.

V říjnu 2019 vydal Apple iOS 13.2, který přidal další funkci aplikace fotoaparátu pro ‌iPhone 11‌, ‌iPhone 11 Pro‌ a ‌iPhone 11 Pro Max‌: Schopnost měnit rozlišení videa a obnovovací kmitočet za běhu.

Při příštím natáčení videa pomocí režimu Video, který se nachází v pruhu nabídky pod hledáčkem, si všimněte rozlišení videa a snímkové frekvence oddělené tečkou v horním rohu obrazovky.

Vaše kvalita videa v nabídce Nastavení -> Fotoaparát nastavena na 1080p, můžete klepnout na fotografii na rozhraní Fotoaparát přepínat mezi HD (1080p) a 4K. Pokud je v nastavení nastavena na 720p, klepnutím na formát převedete mezi 720p a 4K.

Při fotografování v rozlišení 4 K zobrazení klepnutí na obnovovací kmitočet přepínat mezi 24 (při slabém osvětlení), 30 a 60 snímků. / S. Pokud fotografujete ve formátu HD (1080p), můžete přepínat mezi 30 a 60 snímky. / S, a při snímání v rozlišení 720p je snímková frekvence omezena na 30 snímků / s.

Pravděpodobně se jedná o nastavení videa, které je možné pouze dočasně provést Nastavení -> Fotoaparát, možná možnost je uložit z aplikace Fotoaparát je výhoda, zejména pokud chcete něco zachytit v době, kdy se nacházíte.

Unknown