⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Jak pomoci kamarádovi najít iPhone

Po vydání iOS 13.1 a iPadOS 13.1 nyní Apple umožňuje každému, kdo má Apple ID, používat aplikaci Najít moji na iPhone nebo iPad jiné osoby k vyhledání vlastního zařízení, pokud zmizí.

Pro ty, kteří nejsou s touto aplikací obeznámeni, nahradí funkce „Find My‌“ staré aplikace „Hledat přátele“ a „Vyhledat uživatele“ ‌iPhone and a spojí jejich funkce do jednotného rozhraní, které vám umožní najít, co potřebujete.

Pokud se přihlásíte do funkce „Find My‌" jako host na zařízení přítele, můžete jej použít k vyhledání ztraceného zařízení pomocí stejných funkcí, které by vám byly k dispozici, pokud by to byl váš vlastní ‌iPhone‌ nebo ‌iPad‌.

 

Takto to funguje

1. Spusťte aplikaci „Najděte můj“ na zařízení iOS vašeho přítele.

2. Pokud již není vybrána, klepněte na kartu "Já"

3. Prstem na držadle ve tvaru pilulky přetáhněte kartu Me nahoru po mapě a odhalte další možnosti.

4. Ve spodní části klepněte na Nápověda příteli.

5. Po načtení stránky iCloud.com se přihlaste ke svému účtu iCloud pomocí svého „Apple ID“ a hesla.

IMG_2126IMG_2124

Po přihlášení se zobrazí mapa a seznam všech zařízení, která jsou přihlášena k vašemu účtu ‌iCloud‌. Klepnutím na ikonu šipky v pravém horním rohu obrazovky vycentrujte mapu na aktuálně vybraném zařízení.

Přejděte nahoru na zařízení pod mapou a zobrazí se úplný seznam a najděte zařízení, které hledáte. Řádek pod každým zařízením informuje o jeho posledním známém umístění, zatímco zámek na ikoně zařízení naznačuje, že je ztracen a byl ručně uzamčen. Pokud klepnete na zařízení v seznamu, získáte přístup k dalším možnostem zařízení.

Možnosti, které máte k dispozici, budou záviset na typu zařízení, které se pokoušíte vyhledat, ale vždy byste měli mít možnost přehrát zvuk a vyhledat blízké zařízení, pokud je zapnuté a v dosahu.

Unknown