⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Jak nastavit na Spotify časovač vypnutí

Společnost Spotify přidala do své aplikace pro Android začátkem tohoto roku časovač vypnutí a tento týden zpřístupňuje tuto funkci uživatelům Spotify na iPhone a iPad. Pokračujte ve čtení, abyste se naučili, jak používat časovač vypnutí a jak dobře spát.

K čemu slouží časovač vypnutí Spotify?

Funkce Sleep Timer je v podstatě určena pro každého, kdo jde spát a rád si přehrává písničky na Spotify na svém zařízení se systémem iOS a chce, aby se automaticky zastavilo přehrávání poté, co usne.

Je to velmi užitečná funkce, pokud nechcete, aby váš ‌iPhone‌ zbytečně přehrával dál pečlivě vybraný seznam skladeb nebo podcastů, když už nejste dávno vzhůru. Pomůže vám hlavně také ušetřit baterii a případně i datový tarif, pokud si písničky přehráváte přes mobilní datovou síť.

Jak používat časovač vypnutí Spotify

Aplikace Spotify tuto funkci zavádí prostřednictvím aktualizace softwaru, takže před provedením těchto kroků se ujistěte, že jste si stáhli nejnovější verzi aplikace Spotify z App Store.

1. Spusťte aplikaci Spotify na ‌iPhone‌ nebo ‌iPad‌.
2. Začněte přehrávat hudbu nebo podcast podle vlastního výběru.
3. Vyberte záložku v aplikace „Právě se přehrává“.
4. Pokud posloucháte hudbu, klepněte na tři tečky v pravém horním rohu obrazovky. Pokud posloucháte podcast, klepněte na ikonu malého měsíce v pravém  dolním rohu.
5Přejděte dolů a vyberte ze seznamu možností, kde se zobrazí časovač vypnutí.
6. Vyberte dobu trvání vašeho časovače. K dispozici je šest nastavení, od pěti minut do hodiny. Pokud rychle usínáte, zvolte pro vypnutí Konec stopy nebo Konec epizody.

Funkci časovače vypnutí poznáte podle ikony měsíce, která se zobrazí vedle ovládacích prvků přehrávání. Pokud nastavíte časovač na kratší dobu a ještě jste neusnuli, tak se můžete vrátit zpět a klepnout na Vypnout časovač nebo přidat více času.

Pokud máte problém s usínáním, vyzkoušejte výběr seznamů skladeb Spotify's Sleep!

zhave_novinky_prave_naskladnene_produkty_cz