⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Jak nalepit ochranné sklo na svůj telefon?

Chtěl bych Vám dnes popsat, jak si samostatně nalepit ochranné sklo na svůj telefon, aniž byste za to museli zaplatit.

 

1. Vyčistěte telefon - Nejprve je velmi důležité, abyste telefon důkladně vyčistili. V balení byste měli dostat sklo, 1 ubrousek na mokré čištění a 1 ubrousek na suché čištění.

2. Odstraňte prach - Otevřete suchou utěrku z balení 2 a začněte stírat obrazovku shora dolů a přitom znovu pozorujte obrazovku z různých úhlů při hledání nejmenších částic prachu. Pokud na obrazovce zůstane částice prachu, mohlo by to potenciálně způsobit to, že by tvrzené sklo na displeji vytvořilo bublinu. Na tento krok si udělejte čas a nikam nespěchejte. Poté, co máte pocit, že na obrazovce není prach, je čas přejít na krok 3 a instalaci.

3. Umístění skla - Opatrně vyjměte sklo z bílého ochranného pouzdra. Umístěte telefon s čerstvě vyčištěnou obrazovkou přímo před sebe a položte jej vodorovně. Pomalu zatáhněte za "jazýček" v horní části skla, abyste ze skla odstranili fólii, která kryje silikonovou vrstvu. Nejprve zarovnejte výřez kolem sluchátka a ujistěte se, že je vycentrován tak dokonale, jak jen můžete. Poté pokračujte v pomalém pokládání skla dolů směrem k Home buttonu telefonu, aniž byste na sklo vyvíjeli jakýkoli další tlak.

4. Nechte sklo pracovat - Po úplném umístění tvrzeného skla na telefon uvidíte, že sklo bude fungovat a přilne k obrazovce telefonu. S trochou tlaku můžete tlačit kolem okrajů nebo kdekoli, kde uvidíte bublinu. Během několika dnů by měly všechny okraje a malé bublinové skvrny zmizet.

 

Ochranné skla můžete zakoupit zde.

tvrzene sklo pro iphone baner blog kryteo