⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

3 nejlepší emailové aplikace pro IOS

Dnes tu pro Vás máme 3 nejlepší emailové aplikace pro Váš telefon. Všechny zmiňované aplikace jsou zdarma.

 

1. Microsoft Outlook

Cena: zdarma

E-mailová aplikace Microsoft Outlook - překvapující téměř všichny uživatelé - dosáhla nejlepší rovnováhy mezi použitelností a výkonem funkcí. Podporuje všechny hlavní e-mailové služby s výjimkou účtů POP3. Jedná se o dobře navrženou, vysoce funkční osobní e-mailovou aplikaci, která přidává některé základní správy souborů (s OneDrive, Diskem Google, Dropboxem a Boxem), takže můžete zpracovávat všechny doplňky kolem e-mailu, jako je připojování souborů a plánování událostí, na jednom místě.

2. Spark

Cena: zdarma

 

Sparkovým sloganem je „milovat znovu váš e-mail“, a aplikace jde z cesty, aby se e-mail stal rychlým, příjemným a snadným. Je to skvělá aplikace pro každého, kdo spoléhá na většinu komunikace pomocí e-mailu. Spark's Smart Inbox kombinuje a kategorizuje všechny vaše e-maily ze všech vašich účtů. Ve své doručené poště můžete rychle prohledat věci, s nimiž se musíte vypořádat, jako jsou e-maily vašich blízkých přátel nebo šéfa, a přeskočit to, co může čekat až později, jako zpravodaje oznamující dvoutýdenní výprodej. V souladu s tématem rychlosti obsahuje Spark funkci rychlých odpovědí, takže můžete odeslat emodži odpověď ve dvou klepnutích a šablony pro snadné odeslání delších odpovědí na akcie. 


3.Gmail

Cena: zdarma

Aplikace Gmail přináší vašem zařízení známé prostředí webové aplikace Gmail. Zda je to dobrá nebo špatná věc, záleží na tom, jak se cítíte na Gmailu. Zatímco Gmail pro iOS nepodporuje iCloud, Outlook, Yahoo a IMAP, je to nejlepší, když se používá s vaším účtem Gmail. Aplikace pro iOS se pěkně integruje s dalšími službami Google, jako jsou Disk Google, Dokumenty Google a Tabulky Google. Můžete například zobrazit náhled libovolného souboru sdíleného prostřednictvím Disku Google nebo jedné z aplikací Google.

zhave_novinky_prave_naskladnene_produkty_cz