💚 NOVOROČNÍ VÝPRODEJ 💚
❗️KÓD: VYPRODEJ5❗️

Zadní kryt FIXED MagShell s podporou Magsafe pro Apple iPhone 17 Pro Max, čirý

Ultratenký ochranný kryt FIXED MagShell zachová originální vzhled telefonu a zároveň ho spolehlivě ochrání při každodenním používání.
Dostupnost Skladem - do 3 dnů u vás
Můžeme doručit do:
22.1.2026
Možnosti doručení
Kód: FIXSHM-1603-TR
699 Kč –38 % 429 Kč 355 Kč bez DPH
Zadní kryt FIXED MagShell s podporou Magsafe pro Apple iPhone 17 Pro Max, čirý
FIXSHM 1603 TR
🔥 Novinka ✅ Originál -5% Kód: VYPRODEJ5
699 Kč –38 %
Ultratenký ochranný kryt FIXED MagShell zachová originální vzhled telefonu a zároveň ho spolehlivě ochrání při každodenním používání. Tělo krytu je vyrobeno z pevného polykarbonátu o tloušťce pouhých 1,2 mm, které i přes extrémně tenké provedení poskytuje spolehlivou ochranu před poškrábáním a nárazy. Tlačítka kryje tenká 0,4mm vrstva, která zachovává přesnou odezvu při každém stisku, a to včetně citlivé foto-spouště u iPhonů 16 a 17. Kryt je vybaven integrovanými MagSafe magnety pro přesné a stabilní uchycení k nabíječkám a dalšímu MagSafe příslušenství. Transparentní materiál přirozeně odolává žloutnutí a lehce zvýšené hrany v oblasti fotoaparátu a displeje chrání před případným poškrábáním. FIXED MagShell přilne k vašemu telefonu a bezpečně ho ochrání před všemi nástrahami všedního dne.

Vlastnosti:
- ultratenký zadní tvrzený kryt
- integrované magnety pro stabilní uchycení MagSafe příslušenství
- extra tenké provedení – pouze 1,2mm
- ovládací tlačítka krytá tenkou 0,4mm vrstvou - plná citlivost i u foto-spouště iPhone 16/17
- odolný polykarbonát – ochrana proti nárazům, poškrábání a nečistotám
- transparentní materiál odolávající žloutnutí
- lehce zvýšené hrany pro dodatečnou ochranu fotoaparátu a displeje
- přesné výřezy pro reproduktory, nabíjecí konektor i fotoaparát
- podpora bezdrátového nabíjení
- lze používat s MagSafe a Qi2 bezdrátovými nabíječkami
- kompatibilní s ochrannými skly
Kategorie: Zadní kryty a obaly pro iPhone 17 Pro Max
Záruka: 24 měsíců
EAN: 8591680186662
Hmotnost: 0.02800 kg
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

fixed logo cz

Značka FIXED přináší svěží a moderní kryty, pouzdra a příslušenství za přijatelné ceny s ověřenou kvalitou na českém trhu. S touto značkou určitě neuděláte krok vedle. Ve své nabídce má FIXED i velmi kvalitní ručně šitá pouzdra, která jsou vyrobena v ČR a další prémiové příslušenství.

Podobné produkty

Guess IML Flowers Strap MagSafe Zadní Kryt pro iPhone 17 Pro Max Pink
659 Kč
859 Kč

Guess IML Flower Pearl Strap MagSafe zadní kryt na telefon je skvělým doplňkem pro všechny milovníky stylu a praktičnosti.

GSM196058
FIXVM 1603 BK
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
899 Kč
1 199 Kč

Ochranný kryt FIXED MagVelar s podporou MagSafe spojuje odolnost a stylový vzhled.

FIXVM-1603-BK
445329 oryg
-5% Kód: VYPRODEJ5
169 Kč
469 Kč

Kompatibilní s: Telefony / chytré telefony / Apple / iPhone 17 Pro Max

GSM193523
FIXLM2 1603 BK
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
429 Kč
699 Kč

Zadní kryt FIXED MagLeather s podporou MagSafe kombinuje elegantní design a praktickou ochranu telefonu.

FIXLM2-1603-BK
POUZDRO SWISSTEN SOFT JOY PRO APPLE IPHONE 17 PRO MAX ČERNÉ
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
129 Kč
319 Kč

Pouzdro SWISSTEN Soft Joy nabízí spolehlivou ochranu proti nárazům a škrábancům. Díky tenkému designu a protiskluzovému povrchu se pohodlně drží a přesné výřezy umožňují snadný přístup ke všem funkcím telefonu. Baleno v blistru SWISSTEN.

34500458
Magnetický abrazivní kryt pro iPhone 17 Pro Max kompatibilní s MagSafe - matně černý
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
149 Kč
319 Kč

Magnetický abrazivní kryt pro iPhone 17 Pro Max kompatibilní s MagSafe - matně černý Magnetický abrazivní kryt pro iPhone 17 Pro Max nabízí robustní ochranu v elegantní matně černé barvě.

195457
Karl Lagerfeld IML Multi K&CH Heads Zadní Kryt pro iPhone 17 Pro Max Pink
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
599 Kč
799 Kč

Karl Lagerfeld IML Multi K&CH Heads zadní kryt je dokonalý doplněk pro váš telefon i outfit, který kombinuje funkčnost a styl v jednom.

3666339574956
Pouzdro AmazingThing Omni pro iPhone 17 Pro Max kompatibilní s MagSafe - černé
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
409 Kč
610 Kč

AmazingThing Omni Case for iPhone 17 Pro Max - Black The AmazingThing Omni case combines elegance and durability, designed specifically for the iPhone 17 Pro Max.

196720
POUZDRO SWISSTEN MagStick SHELL PRO APPLE IPHONE 17 PRO MAX ZELENÉ
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
239 Kč
529 Kč

Pouzdro SWISSTEN MagStick Shell je ideálním doplňkem, který skvěle ochrání Vaše zařízení a zároveň vynikne designem uhlíkových vláken. Pouzdro podporuje bezdrátové dobíjení MagSafe. Baleno v blistru SWISSTEN.

35503223
POUZDRO SWISSTEN MagStick SHELL PRO APPLE IPHONE 17 PRO MAX FIALOVÉ
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
189 Kč
399 Kč

Pouzdro SWISSTEN MagStick Shell je ideálním doplňkem, který skvěle ochrání Vaše zařízení a zároveň vynikne designem uhlíkových vláken. Pouzdro podporuje bezdrátové dobíjení MagSafe. Baleno v blistru SWISSTEN.

35503222
Kryt Thunder pro iPhone 17 Pro Max – černý
-5% Kód: VYPRODEJ5
139 Kč
289 Kč

Kryt Thunder pro iPhone 17 Pro Max – černý Kryt Thunder pro iPhone 17 Pro Max je odolný a lehký kryt určený pro každodenní použití.

195445
2 max
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
249 Kč
449 Kč

Popis Pouzdro Tech-Protect Lamano MagSafe je stylový doplněk, který kombinuje eleganci s charakterem.

5906302335343/29459