ESR HaloLock CryoBoost magnetická MagSafe Qi2 15W bezdrátová nabíječka do auta na palubní desku a ventilaci Frosted Onyx
ESR HaloLock Qi2 CryoBoost je 15W bezdrátová nabíječka do auta. Díky MagSafe a aktivnímu chlazení zajistí rychlé a bezpečné nabíjení telefonu bez přehřívání.
Vychutnejte si špičkové nabíjení na cestách s ESR HaloLock CryoBoost, inovativní magnetickou bezdrátovou nabíječkou do auta, která integruje technologii Qi2 a MagSafe. Tento držák, navržený pro optimální výkon a bezpečnost, zajistí rychlé 15W nabíjení pro váš iPhone a zároveň ho udrží v chladu díky systému CryoBoost.
Ideální pro stabilní a efektivní napájení telefonu na cestách bez přehřívání.
Rychlé a bezpečné nabíjení
Díky podpoře standardu Qi2 nabízí tento držák bleskurychlé 15W nabíjení, které zkracuje dobu do plného nabití vašeho telefonu. S technologií CryoBoost udržuje nabíječka optimální teplotu kolem 33 °C, což efektivně zabraňuje přehřívání zařízení i při intenzivním používání navigace či přehrávání médií. Tím se prodlužuje životnost baterie a zvyšuje celková bezpečnost.

Kompatibilita s iOS a MagSafe
Držák ESR HaloLock je plně kompatibilní se všemi zařízeními MagSafe (iPhone 12 a novější) a bez problémů funguje s aktualizacemi iOS a watchOS. Zajišťuje tak stabilní a plnohodnotné nabíjení bez ohledu na systémové změny. Navíc je kompatibilní i s originálními pouzdry MagSafe a pouzdry ESR HaloLock, což z něj činí univerzální a spolehlivé řešení.

Bezkonkurenční stabilita
Díky preciznímu designu držák udrží váš telefon stabilně i na hrbolatých cestách, což je ideální pro delší výlety. Možnost nastavení úhlu o 360° vám umožní optimálně umístit telefon a nabízí pohodlný přístup k navigaci a aplikacím během jízdy.

Magnetická funkce MagSafe funguje pouze přímo s telefonem nebo s pouzdrem se zabudovaným magnetickým očkem pomocí MagSafe.

Technické specifikace
- Výrobce: ESR
- Model: 2B5180161
- Barva: Černá
- Výkon: 15 W
- Vstupní napětí: 9V / 2,2A
- Výstupní výkon: 5W / 7,5W / 15W
- Kompatibilita: iPhone řady 12, 13, 14, 15, 16 nebo novější, smartphony s pouzdrem MagSafe/ESR, smartphony s magnetickým kroužkem pro MagSafe
- Montáž: Na ventilaci nebo palubní desku
- Rotace: 360°
Obsah balení
- 1 x ESR HaloLock Qi2 držák do auta
- 1 x USB-C / USB-C kabel 100 cm
- 1 x Adaptér na palubní desku
- 1 x Adaptér na ventilaci
| Kategorie: | Magnetické držáky do ventilace auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4894240229286 |
| ? Nabíjecí technologie: | Qi2 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| MagSafe: | Ano |
Video
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

ESR bylo založeno v roce 2009. Nyní má tato značka více než 100 milionů uživatelů po celém světě a je vedoucí značkou příslušenství pro mobilní zařízení. Od pouzder, která dělají více než jen chrání, až po bezdrátové nabíječky, které představují nové možnosti s funkcí jako MagSafe. ESR si dává za úkol učinit moderní technologie dostupnější a pohodlnější pro každodenní použití. Jejich výrobky dostaly již několik ocenění jako je Red Dot Award a iF Design Award.


