Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K 10000 mAh 20W s funkcí Power Delivery - černá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SBS
Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K 10000 mAh 20W s funkcí Power Delivery - černá Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K je kompaktní řešení pro každého, kdo potřebuje spolehlivý zdroj energie na cestách i…
Dostupnost Skladem - do 3 dnů u vás
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 185358
Značka: SBS
✅ Originál -5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka SBS TTBB10000FASTPD20K je kompaktní řešení pro každého, kdo potřebuje spolehlivý zdroj energie na cestách i každý den. S kapacitou 10 000 mAh můžete nabít svůj chytrý telefon až 4krát a tablet dvakrát. Zařízení je vybaveno třemi porty - dvěma USB-A a jedním USB-C - a umožňuje nabíjet až tři zařízení současně. Technologie Power Delivery (PD) zajišťuje ultrarychlé nabíjení s maximálním výkonem 20 W a Adaptive Fast Charge (AFC) přizpůsobuje proud požadavkům nabíjeného zařízení. Jedná se o bezpečné, rychlé a praktické řešení, které si můžete vzít i na palubu letadla. Vyberte si Powerbanku SBS TTBB10000FASTPD20K a užívejte si energii, kdykoli ji potřebujete!
Specifikace:
  • Model: SBS TTBB10000FASTPD20K
  • Kapacita baterie: 10 000 mAh
  • Technologie rychlého nabíjení: Power Delivery (PD), Adaptivní rychlé nabíjení (AFC)
  • Konektory:
    • 2x USB-A
      • výstup: 5V = 3A / 9V = 2A / 10V = 2,25 / 12V = 1,5A (spotřeba 22,5W)
    • 1x USB-C
      • vstup: 5V = 2,4A, 9V = 2A, 12V = 1,5A (max. 18W)
      • výstup: 5V = 3A, 9V = 2,22A, 12V = 1,67A
    • 1x micro USB
      • vstup 5V = 2A / 9V = 2A / 12V = 1,5A
  • Maximální celkový výkon: 20 W
  • Indikátor úrovně nabití: 4 LED diody
  • Hmotnost: 217 g
  • Součástí balení: Kabel USB-A - USB-C
  • Barva: černá
Nejdůležitější výhody powerbanky SBS TTBB10000FASTPD20K:
  • Ultrarychlé nabíjení: Port USB-C s technologií Power Delivery nabízí výkon 20 W pro rychlé a bezpečné nabíjení.
  • Kompaktní design: Malé rozměry a shoda s leteckými předpisy z něj činí ideální volbu pro cesty.
Nabíjejte až tři zařízení současně
Rychlé nabíjení s funkcí Power Delivery
Technologie PD umožňuje nabíjet zařízení výkonem 20 W, což zajišťuje rychlé a efektivní doplňování energie i u náročných zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.
Zabezpečení a kontrola s adaptivním rychlým nabíjením
Kompaktní a lehký design
Vždy připraveni k akci
Kategorie: Power banky / externí baterie
EAN: 8018417468827
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
e19d98b9d7a398cb1a1b0ddef7ee6ba8 large
-5% Kód: VYPRODEJ5
FIXZEN2-30-BK
Powerbanka Dudao K14 10000mAh s kabely USB-C / Lightning - béžová
-5% Kód: VYPRODEJ5
156617
Powerbanka Joyroom JR-PBF20 25W 10000mAh - černá
-5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka Joyroom JR-PBF20 25W 10000mAh - černá Zajistěte si spolehlivost a pohodlí s powerbankou Joyroom JR-PBF20 25W 10 000 mAh v elegantní černé barvě.
9 max
-5% Kód: VYPRODEJ5
Mini bezdrátová powerbanka 20W 10000mAh Joyroom JR-W020 (černá) Mějte jistotu, že vašemu smartphonu nedojde energie na provoz.
6941237166388/19847
256893 oryg
-5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka Setty 20000 mAh pro nabíjení smartphonů a tabletů černá.
GSM043161
434545 oryg
-5% Kód: VYPRODEJ5
GSM188863
Powerbanka Dudao K10 10000mAh 2,4A 2 x USB-A - bílá
-5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka Dudao K10 10000mAh 2,4A 2 x USB-A – bílá Powerbanka Dudao K10 je štíhlý, ale extrémně bezpečný a efektivní zdroj energie, který se snadno vejde do kapsy nebo kabelky.
Powerbanka Joyroom JR-W19 5000mAh s bezdrátovým nabíjením hodinek 5W - bílá
🔥 Novinka -5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka Joyroom JR-W19 5000mAh s bezdrátovým nabíjením hodinek 5W - bílá Joyroom JR-W19 je kompaktní powerbanka určená pro pohodlné nabíjení chytrých hodinek a mobilních zařízení.
Powerbanka Dudao K14S+ 10000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe se stojánkem - černá
-5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka Dudao K14S+ 10000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe se stojánkem - černá Hledáte všestrannou a praktickou powerbanku? Dudao K14S+ se stojánkem je pro vás perfektním řešením! S kapacitou 10…
Powerbanka Dudao K13Pro 20000mAh s vestavěným kabelem - černá
-5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe s kovovým pouzdrem, stojánkem a vestavěnými kabely USB-C/Lightning - stříbrná
-5% Kód: VYPRODEJ5
Powerbanka Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe s kovovým pouzdrem, stojánkem a vestavěnými kabely USB-C/Lightning - stříbrná Powerbanka Dudao K29 je kombinací elegance, inovativních řešení a výkonu,…
Powerbanka Dudao K14 10000mAh s kabely USB-C / Lightning - černá
-5% Kód: VYPRODEJ5