Přenosná pumpa Flextail Max Pump 2 Plus (bílá)
Flextail Max Pump 2 Plus je ultralehká (190 g) multifunkční pumpa 3v1 pro outdoor. Nabízí nafukování/vyfukování, LED svítilnu a powerbanku (4800 mAh) s odolností IPX4.
Flextail Max Pump 2 Plus je revoluční multifunkční zařízení, které přináší nebývalou svobodu a pohodlí pro všechny milovníky kempování, turistiky a outdoorových dobrodružství. Tato kompaktní a ultralehká pumpa 3v1 efektivně kombinuje vysokovýkonnou vzduchovou pumpu pro rychlé nafukování a vyfukování, jasnou LED svítilnu s nastavitelným jasem a spolehlivou powerbanku s kapacitou 4800 mAh. Ušetřete místo v batohu a buďte připraveni na jakoukoli situaci s jediným, vysoce odolným zařízením!
S hmotností pouhých 190 g a miniaturními rozměry se Max Pump 2 Plus snadno vejde do kapsy, batohu nebo se připne na výbavu. Žádná zbytečná zátěž, maximální mobilita.
Jediné zařízení plní funkci výkonné pumpy (nafukování i vyfukování), spolehlivé LED svítilny (50-500 lm) a powerbanky pro dobíjení elektroniky s kapacitou 4800 mAh.
S průtokem vzduchu až 300 l/min a tlakem 4,5 kPa nafouknete cokoliv během okamžiku. Odolnost IPX4 zajistí spolehlivost i v nepříznivém počasí.
Proč si vybrat Flextail Max Pump 2 Plus?
- Ušetříte místo a váhu v batohu díky 3 funkcím v jednom kompaktním zařízení.
- Zajišťuje komfort při kempování – rychlé nafouknutí/vyfouknutí a spolehlivé osvětlení.
- Poskytuje záložní energii pro vaše mobilní zařízení v terénu.
- Odolná konstrukce a voděodolnost IPX4 pro bezstarostné použití venku.
- Dvě úrovně tlaku pro přesné nafukování různých předmětů.
Ultralehká a kompaktní – vezměte si ji kamkoli bez námahy
Díky nízké hmotnosti 190 g a malým rozměrům 5,6 × 4,8 × 8,9 cm je pumpa Flextail Max Pump 2 Plus dokonalým společníkem na každou cestu. Snadno se vejde do kapsy bundy, cestovní tašky nebo turistického batohu. Navíc její praktický design s poutkem na zavěšení umožňuje připevnit ji na vnější stranu výbavy, takže k ní máte rychlý přístup, kdykoli ji potřebujete. Je to vybavení, které vám skutečně ulehčí zátěž, aniž by omezovalo vaše možnosti.

Okamžité nafouknutí a vyfouknutí – ušetřete čas a energii
S kapacitou až 300 litrů za minutu a maximálním tlakem 4,5 kPa dokáže pumpa nafouknout matrace, polštáře, nafukovací čluny nebo kempingové podložky během několika okamžiků. Funkce odsávání vzduchu vám také umožňuje rychle vyfouknout předměty nebo je vakuově zabalit, což je velmi užitečné při balení zavazadel. Toto řešení výrazně urychluje přípravy na dovolenou a minimalizuje fyzickou námahu.

Dvě úrovně tlaku – přesné přizpůsobení vašim potřebám
Zařízení nabízí dva provozní režimy: 2,5 kPa (nízký režim) a 4,5 kPa (vysoký režim), což vám umožňuje přesně přizpůsobit sílu foukání typu vybavení. Křehké doplňky vyžadují nižší tlak, zatímco větší plochy vyžadují větší sílu. Snadné přepínání režimů vám umožňuje udržet kontrolu a bezpečnost při maximalizaci účinnosti.

LED svítilna s výdrží až 72 hodin – světlo vždy po ruce
Vestavěná LED svítilna s plynulým nastavením jasu od 50 do 500 lumenů funguje dobře jak jako jemné osvětlení ve stanu, tak jako výkonný zdroj světla v terénu. Maximální výdrž je až 72 hodin, což z ní dělá spolehlivého společníka pro noční aktivity, výlety do přírody nebo nouzové situace. Jedná se o praktické řešení, které eliminuje potřebu nosit s sebou další svítilnu.

Powerbanka 4800 mAh – energie, která zachrání den
Díky vestavěné baterii o kapacitě 4800 mAh funguje pumpa také jako powerbanka. Můžete nabíjet svůj telefon, čelovku nebo jiná USB zařízení, když je přístup k elektřině omezený. To je obzvláště užitečné na cestách, při kempování nebo na festivalech, kde je energetická nezávislost klíčová.

Odolnost proti stříkající vodě IPX4 – připraveno na venkovní použití
Flextail Max Pump 2 Plus byla navržena pro venkovní použití. Díky stupni odolnosti proti vodě IPX4 odolá stříkající vodě a mírnému dešti, takže ji můžete bez obav používat za měnících se povětrnostních podmínek. Odolné pouzdro z ABS plastu dále zvyšuje odolnost a odolnost proti poškození.

Všestranné použití – jedno zařízení, mnoho možností
Díky sadě různých trysek je pumpa kompatibilní s mnoha produkty – od nafukovacích matrací a polštářů přes nafukovací čluny až po vakuové pytle. Je to perfektní řešení pro aktivní lidi, kteří ocení praktické a multifunkční příslušenství. Upozorňujeme však, že zařízení není určeno k nafukování produktů, které vyžadují vysoký tlak, jako jsou sportovní míče nebo pneumatiky.

Pro koho je produkt Flextail Max Pump 2 Plus vhodný?
- Kempaři a turisté: Pro rychlé nafouknutí karimatek a polštářů, spolehlivé osvětlení stanu a možnost dobíjení telefonu.
- Cestovatelé: Pro minimalizaci objemu zavazadel díky efektivnímu vakuovému vyfukování.
- Milovníci vodních sportů: Pro nafukování menších člunů, kajaků nebo paddleboardů (pokud nevyžadují extrémně vysoký tlak).
- Každý, kdo hledá: Kompaktní, lehký a multifunkční nástroj pro outdoorové aktivity, který šetří místo a poskytuje záložní energii.
Na co si dát pozor při výběru?
- Vysokotlaké nafukování: Zařízení není určeno pro nafukování předmětů vyžadujících velmi vysoký tlak, jako jsou pneumatiky automobilů, jízdních kol nebo sportovní míče.
- Odolnost proti vodě: Stupeň krytí IPX4 chrání proti stříkající vodě a mírnému dešti, ale pumpa není určena pro ponoření do vody.
- Kapacita powerbanky: Kapacita 4800 mAh je ideální pro nouzové dobití menších zařízení nebo prodloužení výdrže, ale nemusí stačit na opakované plné nabití moderních chytrých telefonů.
Často kladené otázky (FAQ)
- Jak dlouho trvá nafouknutí standardní kempingové matrace?
Díky průtoku vzduchu až 300 l/min a tlaku 4,5 kPa nafouknete většinu kempingových matrací během několika desítek sekund až jedné minuty.
- Mohu pumpu použít k vyfouknutí věcí pro úsporu místa v batohu?
Ano, Flextail Max Pump 2 Plus disponuje také funkcí odsávání vzduchu, která vám umožní rychle vyfouknout a vakuově zabalit předměty, čímž výrazně ušetříte místo v zavazadlech.
- Jak dlouho vydrží LED svítilna na jedno nabití?
LED svítilna nabízí výdrž od 20 do 72 hodin v závislosti na nastaveném jasu (50–500 lumenů).
- Je Flextail Max Pump 2 Plus vodotěsná?
Pumpa má stupeň krytí IPX4, což znamená, že je odolná proti stříkající vodě a mírnému dešti. Není však určena pro ponoření do vody.
- Mohu s ní nafukovat kola nebo sportovní míče?
Ne, zařízení není vhodné pro nafukování předmětů, které vyžadují vysoký tlak, jako jsou sportovní míče nebo pneumatiky.
- Jaké zařízení mohu dobíjet pomocí integrované powerbanky?
Powerbanka s kapacitou 4800 mAh je ideální pro nabíjení mobilních telefonů, čelovek, chytrých hodinek nebo jiných menších USB zařízení.
- Kolik trysek je součástí balení?
Součástí balení je 5 vyměnitelných trysek, které zajišťují kompatibilitu s širokou škálou nafukovacích produktů.
- Jaké jsou rozměry pumpy?
Pumpy má velmi kompaktní rozměry 5,6 × 4,8 × 8,9 cm.

Obsah balení
- Flextail Max Pump 2 Plus (bílá)
- 5 vyměnitelných trysek
- USB kabel (USB-C)
- Návod k použití
- Pouzdro na přenášení
Technické parametry
| Výrobce | Flextail |
|---|---|
| Model | Max Pump 2 Plus |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | 5,6 × 4,8 × 8,9 cm |
| Hmotnost | 190 g |
| Kapacita baterie | 4800 mAh |
| Napájení / Porty | USB-C (vstup), USB-A (výstup) |
| Tlak při nafukování | 2,5 / 4,5 kPa |
| Tlak při vyfukování | -2,5 / -4,5 kPa |
| Průtok vzduchu | až 300 l/min |
| Doba provozu pumpy | až 90 minut |
| Jas svítilny | 50–500 lm |
| Doba provozu svítilny | 20–72 h |
| Stupeň krytí | IPX4 |
| Materiál | ABS |
| Kategorie: | Cyklo pumpy a elektrické kompresory (Hustilky na kolo) |
|---|---|
| EAN: | 6971670131063 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,28 kg |
| Hmotnost produktu: | 190 g |
| Kapacita baterie: | 4800 mAh |
| Materiál: | ABS |
| Model: | Max Pump 2 Plus |
| Rozměry: | 5,6 × 4,8 × 8,9 cm |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Doba Provozu Pumpy: | Až 90 minut |
| Doba provozu svítilny: | 20–72 hodin |
| Jas svítilny: | 50–500 lm |
| Napájení / Porty: | USB-C (vstup), USB-A (výstup) |
| Průtok vzduchu: | Až 300 l/min |
| Tlak při nafukování: | 2,5 / 4,5 kPa |
| Tlak při vyfukování: | -2,5 / -4,5 kPa |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


