Reproduktory 2.0 Edifier R1100 (černé)
Vynikající zvuk s reproduktory Edifier R1100
Vydejte se za nedotčeným zvukem, který oceníte hned při prvním poslechu. Klasický černý design kostek poskytuje stabilitu i při nejhlubších basech a dokonale zapadne do každého interiéru. Můžete si snadno nastavit své preference a zajistit si nezapomenutelný hudební zážitek. Dva vstupy RCA vám umožní připojit více než jedno zařízení pro ještě více možností.
Aktivní systém reproduktorů
Edifier R1100 je kompaktní aktivní systém reproduktorů s celkovým výkonem 42 W. Dvojitý vstup RCA umožňuje připojení k více zdrojům zvuku, port pro odraz basů je zodpovědný za dobrou kvalitu basů a ovládání hlasitosti, výšek a basů umožňuje nastavit zvuk podle vašich preferencí. Skříň z MDF desek minimalizuje akustickou rezonanci a poskytuje přirozený zvuk bez zkreslení.
Unikátní kryt
Skříň reproduktorů Edifier R1000T4 je vyrobena ze 100% MDF (dřevovláknité desky střední hustoty), která je na trhu zcela osvědčená. Černá barva skvěle doplní každou místnost, ať už jde o kancelář nebo byt. Díky vestavěnému zesilovači je nemusíte připojovat k žádnému dalšímu zařízení.
Výjimečná kvalita zvuku od společnosti Edifier
Edifier R1100 je určen pro všechny příznivce čistého a kvalitního zvuku. Znovu objevíte množství detailů skrytých ve vašich oblíbených skladbách, kterých jste si dříve nevšimli. Snadno si nastavíte své preference, takže získáte nezapomenutelný zážitek bez ohledu na svůj oblíbený žánr.
Obsah sady:
- Pár reproduktorů R1100
- Kabel RCA
- Kabel RCA-3,5 mm
- Propojovací kabel reproduktorů
- Příručka
| Značka | Edifier |
|---|---|
| Model | R1100 |
| Výstupní výkon | RMS 21 W x 2 (THD + N=10 %) |
| Vzdálenost hladiny hluku | ≥85 dBA |
| THD (harmonické zkreslení) | ≤0,5% |
| Frekvenční odezva | 75 Hz ~ 18 KHz (při +/-9 db) |
| Účinnost vstupu PC | 750 mV ± 50 mV |
| Účinnost vstupu AUX | 550 mV ± 50 mV |
| Typ vstupu | RCA-3,5 mm AUX, RCA |
| Ovládací prvky | Hlavní ovladač hlasitosti / Ovladače úrovně výšek a basů |
| Subwoofer | 4palcový (116 mm), magneticky stíněný, 6 ohmů, s bassreflexovým portem |
| Výškový reproduktor | 13mm (5,5") hedvábný výškový reproduktor, magneticky stíněný, 4 ohmy |
| Rozměry | 146 × 234 × 196 mm (šxvxh) |
| Hmotnost | Přibližně 4,90 kg |
| Kategorie: | Bluetooth reproduktory (bezdrátové reproduktory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6923520264278 |
| Hmotnost: | 5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pod značkou Edifier najdete prémiové audio výrobky jako jsou reproduktory a sluchátka s funkcí ANC.
Související produkty
Sluchátka JBL Tune 520BT přináší výkonný zvuk JBL Pure Bass spolu s nejnovější technologií Bluetooth 5.
Bezdrátová sluchátka do uší Dudao U8 TWS - bílá Dudao U8 TWS jsou bezdrátová sluchátka do uší navržená pro čistý, dynamický zvuk a naprosté pohodlí.
Sluchátka TWS QCY Buds HT15 ANC (bílá) Objevte dokonalou kombinaci inovativní technologie a pohodlí se sluchátky TWS QCY Buds HT15.
Bezdrátová sluchátka XO X33 TWS s Bluetooth 5.3 nabízí čistý zvuk a svobodu bez kabelů. Skvělá volba pro hudbu i hovory na cestách či při sportu.
Užijte si pohlcující stereo zvuk s nízkou latencí s bezdrátovými TWS sluchátky BWOO BW94-WH. Díky Bluetooth 5.3 a dotykovému ovládání jsou ideální pro hudbu, filmy i hry.
Bezdrátová sluchátka XO X33 TWS v béžovém provedení s technologií Bluetooth 5.3 zajišťují stabilní přenos a čistý zvuk. Skvělá volba pro hudbu i hovory na cestách či při sportu.
Podobné produkty
Soundbar Ultimea Poseidon M60 BOOM Ultimea Poseidon M60 BOOM je soundbar 5.
Bezdrátový reproduktor QCY SP7 (modrý) Bezdrátový reproduktor QCY SP7 je spolehlivý přístroj pro milovníky výjimečného zvuku a nezapomenutelných večírků.
Herní reproduktor Onikuma L16 (černý) Dovolte reproduktoru Onikuma L16, aby se stal vaším nepostradatelným společníkem při každé herní seanci a poskytl vám nezapomenutelný zvukový zážitek.
Edifier R1700BTs Všestranné reproduktory, ke kterým budete chtít připojit jakékoli zařízení pro výjimečnou kvalitu zvuku.
Reproduktory Edifier e25HD (červené) Ponořte se do světa svých oblíbených zvuků s reproduktory Edifier e25HD.
Reproduktory R2750DB Tyto reproduktory se mohou pochlubit výkonem 136 W, což je u reproduktorů podobné velikosti velmi vzácné.
Soundbar Ultimea Skywave F40 BOOM Ultimea Skywave F40 BOOM je pokročilý soundbar, který díky reproduktorům směřujícím nahoru a zadním surroundovým reproduktorům poskytuje kinematografický prostorový…
Chcete poslouchat hudbu, nabíjet telefon a používat lampu? Máme produkt, který kombinuje tyto 3 funkce v jednom zařízení.
Bluetooth reproduktor Blitzwolf BW-WA4 Vaše oblíbená hudba může být tam, kde ji chcete mít.
Konferenční reproduktor EMEET OfficeCore M3 Konferenční reproduktor EMEET OfficeCore M3 je kompaktní zařízení určené pro pořádání online schůzek v malých a středně velkých místnostech a pro práci na…
Herní reproduktory Onikuma L2 Herní reproduktory Onikuma L2 vám poskytnou nezapomenutelný zvukový zážitek při jakékoli hře.
Konferenční reproduktor EMEET OfficeCore M0 Plus EMEET OfficeCore M0 Plus je konferenční reproduktor, který kombinuje pokročilý algoritmus AI VoiceIA® 4.


