⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Video: AirTag a vhodné příslušenství k němu

Už máte svůj AirTag? AirTag je chytrý sledovací čip / klíčenka od Apple, který vám pomůže najít ztracené klíče, peněženku nebo třeba batoh. Proti jiným podobným zařízením je schopný hlásit svou polohu skrz ostatní Apple zařízení jiných uživatelů, kteří se pohybují v okolí, takže má velkou výhodu v dohledatelnosti, protože dnes už každý druhý člověk používá iPhone a tím pádem je pokrytí sítě Apple, v případě hledání ztraceného AirTagu, opravdu velké.

AirTag má vestavěný reproduktor, který spustí tón při zapnutí v aplikaci Najít na Apple zařízeních, kdykoliv ho budete potřebovat najít například doma pod polštářem a pro hledání v blízké vzdálenosti používá Bluetooth technologii. Má také certifikaci IP67 (až 30 minut v hloubce do 1 metru) podle normy IEC 60529, takže je odolný proti polití, vodě i prachu. Napájí ho vyměnitelná knoflíková baterie CR2032, kterou lze vyměnit a měla by vám stačit na více než rok jeho provozu. AirTag disponuje také akcelerometrem a NFC technologií.

Koukněte na video od Petra Máry, kde vám předvede, jak to všechno funguje.

Cena AirTag začíná oficiálně na 890 Kč a k dispozici je také velké množství příslušenství, jako jsou stylová pouzdra nebo fólie pro AirTag.

Všechno příslušenství pro AirTag najdete ZDE: https://www.kryteo.cz/vyhledavani/?string=Airtag

9352B083-0FAB-47D3-85E0-6F2AFD24D3D9