⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

TOP 3 běžeckých aplikací

Pokud jste jako my, váš chytrý telefon používáte skoro na všechno jako kapesní počítač. Zachycení vzpomínek, inspirace, komunikace s blízkými - k tomu všemu a mnoho dalšímu můžete váš telefon používat. Je vždy všude s vámi a sleduje i vaše fyzické aktivity (Apple iPhone - aplikace Zdraví a jiné další aplikace sledující fyzickou aktivitu). Ať už jste někdo, kdo upřednostňuje cvičení doma nebo jste člověk v tělocvičně, existuje nespočet aplikací, které vám pomohou cvičit efektivněji.

Díky aplikacím je snazší než kdy jindy zůstat motivovaní a držet se své rutiny. Pokud jde o běh, mohou sledovat vaše tempo, vzdálenost, kalorie, běžecké trasy a další, to vše vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů.

Zde jsou nejlépší aplikace dostupné pro systémy iOS i Android. Co je na tom nejlepší? Všechny jsou mnohem levnější než pronájem osobního trenéra. Tyto tři aplikace pro chytré telefony, které najdete níže, jsou totiž zdarma!

 

Runkeeper - GPS Running Tracker

Ke stažení IOS

Jedna z prvních běžících aplikací na scéně, Runkeeper je přímočará snadno použitelná aplikace, která sleduje vaše tempo, vzdálenost, spálené kalorie, čas a další. Podívejte se zpět na minulé běhy a sledujte svůj pokrok a pomocí nastavené trasy v aplikaci objevte nové trasy ve vašem okolí. Tato aplikace je skvělá pro začátečníky, kteří hledají základní data o běhu.

Snímek obrazovky 2020-05-11 v 8.59.49

 

 

Adidas Running App by Runastic

Ke stažení IOS

Další populární aplikací, adidas Running App by Runtastic, je vaše základní běžící aplikace, která odkazuje na Google Earth pro snadné mapování tras, zejména pokud jste v novém městě. Analytiky v této aplikaci jsou skvělé s grafy a grafy zobrazujícími váš pokrok a snadné sdílení na sociálních sítích. Je dodáván s vestavěnými tréninkovými plány a dokonce se synchronizuje s Spotify a Pandora pro snadné streamování hudby. Tato aplikace je skvělá pro cestovatele, kteří neustále běží v nových městech, a pro ty, kteří hledají spolehlivější hlášení o vašich provozních datech.

Snímek obrazovky 2020-05-11 v 9.03.44

 

Nike Run Club

Ke stažení IOS

Nemusíte mít produkty Nike, abyste mohli využívat výhod této aplikace. Nastavte si běžící terén (běžecký pás, stezky, chodník) a aplikace sleduje vaše tempo, vzdálenost, spálené kalorie a čas. Věc, která odlišuje tuto aplikaci, jsou gamifikované možnosti, jak sdílet své osobní cíle, vyzvat přátele a porazit svůj osobní rekord. Můžete také nahrát „Power Song“, abyste si ji mohli zahrát, když během běhu potřebujete další podporu.

Snímek obrazovky 2020-05-11 v 9.05.25

 

 

Koukněte na nejlepší příslušenství pro běhání a sport. Klikněte tady!