⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

TOP 3 navigační aplikace

Přinášíme Vám pravidelnou sérii Top 3 aplikací! Dnes budou všechny aplikace opět zdarma.

 

Waze - App Store

Waze - Google Play

Snímek obrazovky 2020-04-17 v 9.56.43

Waze, jak většina z vás ví, koupila společnost Google před nedávnou dobou, a to je vynikající řešení pro Waze jako takový. Waze vás bude průběžně informovat o dopravě, stavbě, policii, haváriích a dalšía vše v reálném čase. Waze přizpůsobí vaši cestu na základě dopravyí, abyste se například vyhnuli provozu. Tato aplikace také umožňuje najít nejlevnější nabídky za pohonné hmoty a přichází s plnou podporou Android Auto.

 

Google Maps - App Store

Google Maps - Google Play

Snímek obrazovky 2020-04-17 v 9.57.05

Mapy Google jsou bezpochyby jednou z nejoblíbenějších navigačních aplikací na trhu. Jde o vlastní aplikaci Google a pro většinu lidí je to nejlepší volba, pokud jde o navigaci. Aplikace přichází s více než 220 mapovanými zeměmi. Zde můžete získat dopravní informace v reálném čase a stáhnout části mapy pro použití offline. K dispozici je také navigace pro pěší, zatímco součástí nabídky jsou také informace o veřejné dopravě. Tato aplikace má mnohem více co nabídnout.

 

Sygic - App Store

Sygic - Google Play

Snímek obrazovky 2020-04-17 v 9.57.22

Sygic je navigační aplikace, kterou používá více než 200 milionů řidičů po celém světě. 3D mapy a offline jsou uloženy v telefonu, takže můžete aplikaci používat i bez použití dat. Sygic aktualizuje své mapy několikrát ročně a vše je zdarma. Hlasová navigace je k dispozici zde, zatímco v aplikaci jsou k dispozici miliony BZ. Mimochodem je zde také k dispozici GPS navigace s pěšími trasami a turistickými atrakcemi.

 

tvrzene sklo pro iphone baner blog kryteo