⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Snapseed

Snapseed je bezplatná aplikace pro úpravu fotografií, která je vybavena nástroji pro práci s obrázky a předvolbami, které se snadno používají. Aplikace je vyvíjena společností Google, což je dlouhodobě vidět na kvalitním zpracování. Tato aplikace umožňuje upravovat a doladit věci, jako je jas, sytost, kontrast, křivky, stíny a mnoho dalšího - což vám poskytuje úplnou kontrolu nad konečným vzhledem vašich fotografií.

 

Co umí Snapseed?

Snapseed umožňuje upravovat fotografie tak, aby se zlepšila jejich estetická kvalita. Poté fotografie můžete uložit, sdílet a exportovat.

V editorech, jako jsou Photoshop a Lightroom, trvá několik hodin práce, než fotku upravíte dle svých představ, ale tomu je konec. Nyní jsou všechny akce na jedno kliknutí, kde můžete upravit vyvážení bílé, přidat filtry, opravit červené oči, oříznout, přidat rozostření objektivu a opravit zkosené čáry. Můžete dokonce přidávat efekty HDR a upravovat křivky s přiřazeným kontrolním bodem na vašich fotografiích. Snapseed má také možnost retuše na čištění obličeje. Dokonce můžete snadno vytvořit skvělé dvojité expozice pomocí několika kliknutí. Některé z jeho funkcí vyžadují trochu více fotografických znalostí, ale obecně se Snapseed používá docela snadno.

Je dodáván se sadou „vzhledů“, které jsou podobné předvolbám filtrů, které najdete na Instagramu. S Snapseed můžete upravovat vzhled svých fotografií jediným kliknutím. Můžete si vybrat, zda chcete „pop“ svou fotografii rozjasnit, vyhladit, nebo ji změnit na černobílý obrázek, a to při dalších dostupných předvolbách kreativy.

snap

 

Můžete také přejít do části „nástroje“ a získat tak přístup ke všem přizpůsobitelným funkcím úpravy, z nichž mnohé byli dříve k dispozici pouze v profesionálním placeném softwaru. Nástroje vám umožňují přesnou kontrolu nad úpravami fotografií. Snapseed má snadnou funkci posuvníku prstů pro změnu rozsahu během editace.

Jakmile si s předvolbami zvyknete pracovat, tak si začnet uvědomovat, co dělají a nakonec si můžete vytvořit sadu vzhledů a předvoleb, které dobře fungují s vaším fotografickým stylem.

Stojí za to si s těmito pohledy pohrát a zjistit, co každý dělá a jak to ovlivňuje různé typy obrázků. Stejně jako jiné aplikace pro úpravy fotografií můžete jednoduše kliknout na fotku a zobrazit změny, které jste provedli v původním obrázku.

Snapseed automaticky neuloží změny, takže musíte uložit všechny úpravy kliknutím na tlačítko exportu.

Snapseed je dostupný zdarma a ke stažení na iOS zařízení zde.

 

Unknown