⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

MagSafe příslušenství pro nový iPhone 12, 12 Pro, 12 Mini a 12 Pro Max

Máme pro vás výběr novinek, které výrobci příslušenství uvedli pro novou řadu iPhone 12 s podporou MagSafe. Všechny modely z nové řady iPhone 12 mají speciální MagSafe funkci a ta nabízí mnoho využití. Díky zabudovanému magnetickému kovu v zadní straně telefonu tak můžete jednoduše iPhone přichytit třeba na nové magnetické držáky s MagSafe kompatibilitou nebo si pořídit i pouzdra a kryty s integrovaným MagSafe kovovým kroužkem, který umožní iPhone bez problému i bezdrátově nabíjet (staré verze krytů s kovovým žetonem na zadní straně telefonu bránili často bezdrátovému nabíjení iPhone).

 

Aktuální novinky mezi příslušenstvím s podporou MagSafe:

  • ESR HaloLock. Držák do auta s bezdrátovým nabíjením podporujícím rychlé nabíjení 10W.

bezdratova nabijecka esr

 

 

Podívat se na detail: https://www.kryteo.cz/magneticke-drzaky-do-ventilace-auta/bezdratova-rychla-nabijecka-drzak-do-auta-pro-iphone-12-mini-12-12-pro-12-pro-max-esr--halolock-with-magsafe/

 


 

  • Joyroom JR-A28. Bezdrátová nabíječka s MagSafe do sítě. Budete díky ní schopni jednoduše používat telefon bez toho, aby vám zavazel konektor ze spodní strany telefonu, protože ji pohodlně přichytí magnet na zadní straně. Můžete si tak užívat sledování videa na youtube nebo hraní her na šířku. Podporuje navíc velmi rychlé 15W bezdrátové nabíjení.

36392-3

 

Podívat se na detail: https://www.kryteo.cz/vyhledavani/?string=Joyroom+JR-A28

 


 

  • Kryt ESR Cloud Halolock MagSafe. Nový kryt s integrovaným MagSafe přímo uvnitř jeho zadní strany. Spolehlivě tak uchytíte telefon i s krytem na magnetický držák s podporou MagSafe v autě nebo na bezdrátovou nabíječku s podporou MagSafe doma nebo v kanceláři.

36500-6

 

Podívat se na detail: https://www.kryteo.cz/vyhledavani/?string=ESR+Cloud+Halolock+

 


 

  • Joyroom JR-ZS420. Držák do auta s bezdrátovým nabíjením podporujícím rychlé nabíjení 15W.

drzak do auta s magsafe pro iphone 12 joyroom 

Podívat se na detail: https://www.kryteo.cz/mechanicke-drzaky-do-ventilace-auta/joyroom-jr-zs240-magneticky-drzak-do-vetrani-auta-s-bezdratovym-qi-nabijenim-15w-a-magsafe--black/

 


 

 

Na všechno aktuální nové příslušenství podporující MagSafe se můžete podívat ZDE.

https://www.kryteo.cz/vyhledavani/?string=magsafe