⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Kožené pouzdro FIXED OXFORD

Kvalita produktů je pro značku Fixed rozhodující. Snaží se jí zajistit jak důkladným testováním, tak zejména vlastním vývojem a výrobou. Výrobní šicí dílna sídlí v Prostějově a právě tady ve městě s dlouholetou oděvní tradicí vznikají dnes módní, praktická a vysoce odolná pouzdra na telefony, tablety či notebooky.

A v čem výhoda vlastní výroby spočívá?

Základem je precizní ruční práce a výběr kvalitních materiálů. Výroba každého produktu je složitý proces, který vzniká v několika fázích jako je např. velkoformátová příprava, lisování, výsek, logování, šití, lepení, zažehlování, apod. Každý výrobek tak projde rukama až deseti lidí a tím několikanásobnou kontrolou, než je připraven k expedici.

Vlastní vývoj

Na vývoji pouzder pracuje tým designérů, který dohlíží na to, aby naše pouzdra byla nejen praktická a funkční, ale také moderní a stylová. Inspiraci proto čerpají jak z potřeb každodenního života, tak i z nových trendů.

Tradiční česká výroba

Všechna pouzdra Oxford vznikají pod zkušenými rukami švadlen v naší Prostějovské šicí dílně. Od prvního střihu kůže přes precizní šití až po závěrečnou kontrolu tak vzniká jedinečný výrobek se zárukou kvality ruční výroby. Navíc kompletně pod českou vlajkou.

Kouzlo pravé kůže

Základem pouzdra Oxford je kvalitní hovězí kůže, pečlivě vybraná od našich dodavatelů v té nejlepší kvalitě. Voňavá, hebká na dotyk, a přitom odolná a připravená sloužit řadu let. Postupem času navíc získává jedinečnou patinu, garantujeme že časem se vám bude pouzdro líbit čím dál více. Oxford je prostě pouzdro, které nestárne, ale zraje jako víno.

FIXED Oxford můžete zakoupit ZDE

1476956970-29296800-5938

Navrženo přímo pro MacBook a iPad

Dokonalé křivky Apple produktů si zaslouží dokonale designované pouzdro. Dali jsme si záležet a navrhli naši kolekci Oxford pouzder přesně na míru pro všechny typy iPadu a MacBooku. Díky přesným rozměrům a jemnému povrchu na vnitřní straně pouzdra bude váš Apple miláček jako v bavlnce.

Poutko na Apple Pencil

Při návrhu Oxfordu jsme mysleli i na chytré pero Apple Pencil. Pod zavíracím okrajem pouzdra se skrývá poutko, do kterého padne jako ulité. Praktická vychytávka, se kterou už nebudete muset hledat váš Apple Pencil na dně brašny nebo batohu.

Unknown