Z technických důvodů se mohou některé zásilky opozdit o 1-2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Jak změni kód na iPhone

Zatímco moderní iPhony přicházejí buď s Face ID nebo Touch ID jako hlavního způsobu odemknutí zařízení, pod obojím je vždy přístupový kód, který funguje jako záložní možnost, pokud by biometrie neproběhla dobře. Nejpravděpodobněji to nastavíte, když poprvé zapnete svůj iPhone a od té doby jej asi nezměníte.

Ale co když chcete změnit kód na nový nebo delší? Zde jsou kroky, které musíte podniknout.

 

Jak změním přístupový kód na svém iPhone?

V iPhonu otevřete Nastavení a poté přejděte dolů, dokud nenajdete buď Face ID & kód, nebo Touch ID & kód, v závislosti na tom, který z nich se vztahuje na vaše zařízení. Vyberte tuto možnost a budete vyzváni k zadání aktuálního přístupového kódu. Na další stránce přejděte dolů a klepněte na možnost Změnit přístupový kód.

Budete muset znovu zadat svůj existující přístupový kód a poté budete vyzváni k zadání nového, který jej nahradí.

Výchozí nastavení systému iOS je nastaveno na šestimístný kód, ale pokud klepnete na Možnosti přístupového kódu, jsou k dispozici další konfigurace. Patří mezi ně vlastní alfanumerický kód (kód kombinující čísla a písmena), vlastní číselný kód (tolik čísel, kolik chcete) nebo standardní čtyřmístný číselný kód.

Vyberte ten, který chcete použít, potom zadejte nový kód a ověřte jej, abyste proces dokončili.

 

tvrzene sklo pro iphone baner blog kryteo

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení