⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Jak vytvořit skupinu - Facebook Messenger

Zatímco se Facebook také potýkal s mnoha problémy s bezpečností a ochranou soukromí, generální ředitel Mark Zuckerberg začátkem tohoto měsíce uvedl, že společnost byla „velmi opatrná“ a pokusila se „poučit se“ z problémů s jinými nástroji pro videokonference v posledních měsících.

Více než 700 milionů účtů se každý den účastní hlasových a video hovorů na Facebook Messenger a Facebooku vlastněných aplikací jako WhatsApp a počet hovorů se od začátku vypuknutí koronaviru v mnoha oblastech více než zdvojnásobil, uvedla společnost v tiskové zprávě.

K ochraně soukromí v chatových místnostech patří možnost kontrolovat, kdo vidí váš pokoj, a může jej "zamknout nebo odemknout". Pokud je odemčený, může se kdokoli s odkazem připojit a sdílet místnost s ostatními. K zahájení hovoru však musí být přítomen tvůrce místnosti. Mohou kontrolovat, kdo se může připojit, a mohou účastníky také kdykoli odstranit.

Chcete-li z telefonu vytvořit místnost, ujistěte se, že máte nejnovější verzi mobilních aplikací Facebook a Messenger stažených z App Store nebo Google Play Store. 

 

Jak na to:

1. Otevřete aplikaci Messenger.

2. Klepněte na kartu Lidé v pravé dolní části obrazovky.

3. Klepněte na Vytvořit místnost a vyberte osoby, ke kterým se chcete připojit.

4. Chcete-li sdílet místnost s lidmi, kteří nemají účet Facebook, můžete s nimi sdílet odkaz. Místnost můžete také sdílet ve svém zpravodaji, skupinách a událostech.

tvrzene sklo pro iphone baner blog kryteo