⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Jak čistit displej na Macbook

Vypněte Macbook

Je opravdu důležité mít počítač vypnutý, protože pokud tak neučiníte, tak neuvidíte všechny nešistoty na displeji.

 

Suché čištění

Pokud obrazovka není příliš špinavá, začněte suchým čistením, protože je nejméně agresivní vůči hardwaru. Problém s jakýmikoli tekutinami je v tom, že tekutiny mohou poškodit jakýkoli počítač způsobením zkratu. Mohou také obsahovat některé minerály, které mohou způsobit elektrostatický šok.

Nakonec některé kapaliny mohou obsahovat abraziva nebo chemikálie, které mohou být škodlivé pro obrazovku MacBook. A co je nejdůležitější, na poškození tekutin se nevztahuje záruka na produkt Apple ani plány ochrany AppleCare.

Použijte suchý měkký hadřík, který nepouští vlákna a jemně otřete obrazovku. Při stírání displeje netlačte příliš silně, aby nedošlo k poškození obrazových bodů na obrazovce. Nikdy nečistěte, protože by to mohlo otřít ochranné vrstvy na obrazovce. Vyhýbejte se abrazivním hadříkům, ručníkům, papírovým ubrouskům a podobným předmětům, které by mohly způsobit poškození.

 

Mokré čištění

Pokud je obrazovka po vypnutí počítače Mac stále teplá, nechte ji vychladnout. Poté lehce navlhčete další měkký hadřík, který nepouští vlákna, v destilované vodě. Nepoužívejte silně vlhký hadřík, aby nedošlo k vniknutí přebytečné vody do otvorů.

Udržujte tekutiny mimo Mac, aby nedošlo k náhodnému úniku. Za žádných okolností nestříkejte přímo na notebook. Pokud se tekutina dostane dovnitř vašeho produktu Apple, co nejdříve vyhledejte pomoc od autorizovaného poskytovatele služeb Apple nebo maloobchodního obchodu Apple. Pokud váš počítač Mac čistí dotykovou lištu nebo dotykové ID stejným způsobem, jako čistíte obrazovku.

Poté obrazovku otřete suchým hadříkem.

 

zhave_novinky_prave_naskladnene_produkty_cz