⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Horizontální kožené pouzdro FIXED Posh

Stylové pouzdro na mobilní telefon šité s láskou v Prostějově. Dokonalé kožené pouzdro z nejkvalitnější hovězí kůže od českých zpracovatelů. Povrch pouzdra je jemně broušený a voskovaný, což mu dodává exkluzivní efekt, při kterém dochází ke změně vzhledu povrchu v důsledku používání. Je vyrobeno ručně s využitím termoplastického tvarování, díky kterému získává pevný vyztužený tvar pro maximální bezpečí telefonu. Snadné vyjmutí telefonu je zajištěno pomocí plně uzavřeného vytlačovacího systému v jeho spodní části. Pouzdro je opatřeno kovovým klipem a jeho uzavírání zabezpečují dva páry kvalitních magnetů.

 

Horizontální kožené pouzdro FIXED Posh se zavíráním

Cena od: 799 Kč

KOUPIT

- pouzdro na mobilní telefon z pravé hovězí kůže
- ručně šité v Prostějově
- ochrání před pády, poškrábáním i nečistotami
- vyztužený tvar pomocí termoplastického tvarování
- vytahovací popruh pro snadnější vyjmutí telefonu
- uzavírání přezkou na magnet
- kompletně vyrobeno v České republice

 

Vlastní vývoj

Na vývoji pouzder pracuje tým designérů, který dohlíží na to, aby pouzdra byla nejen praktická a funkční, ale také moderní a stylová. Inspiraci proto čerpají jak z potřeb každodenního života, tak i z nových trendů.

 

A v čem výhoda vlastní výroby spočívá?

Základem je precizní ruční práce a výběr kvalitních materiálů. Výroba každého produktu je složitý proces, který vzniká v několika fázích jako je např. velkoformátová příprava, lisování, výsek, logování, šití, lepení, zažehlování, apod. Každý výrobek tak projde rukama až deseti lidí a tím několikanásobnou kontrolou, než je připraven k expedici.

tvrzene sklo pro iphone baner blog kryteo