⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Externí objektivy

Chcete zlepšit fotky ze svého smartphonu? Vyberte si jeden z externích objektivů pro telefony iPhone a Android, které vám umožní experimentovat s fotografováním v makru s teleobjektivy a dalšími čočkami, a to vše jen se smartphonem, který máte všude s sebou.

Dobrá věc na smartphonech je, že se neustále zlepšují, a to do té míry, že v mnoha ohledech dokážou držet krok s moderními zrcadlovými a kompaktními fotoaparáty. Dnešní vlajkové smartphony, jako jsou iPhone 11 Pro a Google Pixel 4, jsou toho dokonalým příkladem, schopným vytvářet fotky, které jsou prostě úžasné.

 

Externí objektiv 2in1 PhotoProfi Wide Angle (širokoúhlý) + Macro Lens - univerzální

Cena: 399 Kč

Koupit

25589-2_0-45x-wide-angle-12-5x-macro-lens-main-2

Získejte z fotoaparátu svého mobilního telefonu nebo tabletu maximum! Díky externímu kvalitnímu objektivu 2v1PhotoProfi budete se svým Apple iPhone, Samsungem Galaxy, iPadem a dalšími telefony nebo tablety schopni zachytit jedinečné fotografie a videa ve 2 různých variantách. S makro objektivem vyfotíte úžasně ostré detaily z blízka díky jeho zvětšení 12.5x a pomocí širokoúhlého objektivu (Wide Angle) zachytíte na fotkách ještě větší prostor a pohodlně budete fotit i v menší místnosti nebo zvládnete selfie s více přáteli na záberu či natáčení vlogu nebo videa s širokým záběrem. Vyzkoušejte ten rozdíl a foťte fotky jako profesionální fotograf na váš mobil nebo tablet!

V balení najdete 1x clip, objektiv Macro 12.5X, objektiv Wide Angle 0.45X - širokoúhlý, cestovní pouzdro.

 

Externí objektiv 3v1 universal clip lens - univerzální

Cena: od 179 Kč

Koupit

120-1_lens-3v1-modry

Díky externímu objektivu 3v1 clip budete se svým Apple iPhone, Samsungem Galaxy, iPadem a dalšími telefony nebo tablety schopni zachytit jedinečné fotografie a videa ve 3 různých variantách. S makro objektivem vyfotíte úžasně ostré detaily z blízka, s Fish eye uděláte parádu díky jeho super efektu a pomocí širokoúhlého objektivu (Wide angle) zachytíte na fotkách ještě větší prostor a pohodlně budete fotit i v menší místnosti. 

V balení je dodáno 1x clip, objektiv Macro, objektiv Fish Eye, objektiv Wide angle - širokoúhlý, 2x kryt na čočku objektivu, cestovní pouzdro, krabička.

 

Unknown