⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Chůvička iBaby Air

Dnes bych Vám chtěl představit chůvičku, která kromě toho, že je to klasická chůvička, tak ještě dokáže sledovat vzduch v místnosti kde se nachází a pokud zaznamená nějaké škodliviny, tak začne vypouštět záporné ionty!

 

Přes minimální rozměry v sobě iBaby Air kombinuje vyspělý monitor kvality vzduchu s ionizátorem i audio chůvičku s nočním světélkem. Po rychlém připojení do domácí Wi-Fi sítě dohlédne ve spolupráci s aplikací pro chytré telefony a tablety na celkovou pohodu a zdravé prostředí v dětském pokoji. Při zvýšené koncentraci nebezpečných látek v okolním vzduchu vám odešle notifikaci na displej chytrého telefonu a ihned začne s čištěním. Pohlídá okolní teplotu i vlhkost a její citlivý zvukový senzor vás upozorní na sebemenší šramot v postýlce. Díky kvalitnímu obousměrnému audiu můžete dítěti naslouchat a zároveň jej uklidňovat svým hlasem. A také mu můžete přehrát ukolébavku i oblíbenou písničku z knihovny. Svým ladným designem doplní iBaby Air přirozené interiér každého pokojíčku, kde se stane nepostradatelným pomocníkem při péči o jeho malé obyvatele. 

iBaby Air chůvička a ionizátor vzduchu

Cena: 4.199 Kč

Koupit

Aplikace jsou dostupné jak pro IOS tak pro Android.

Čistý vzduch pro lepší spánek a zdraví dětí
Víte, co dýcháte u vás doma? Víte, že vzduch uvnitř je 5x znečištěnější než vzduch venku a že různé chemikálie, alergeny, toxiny i těkavé organické sloučeniny (VOC), jako je například oxid uhelnatý, metan nebo alkohol, se v moderních domácnostech vyskytují v alarmující koncentraci? Ta se projevuje únavou, alergickými reakcemi, kašlem a bolestmi hlavy, které postihují každého z nás, ale nejohroženějšími jsou logicky nejmenší členové rodiny. 

Chůvička iBaby Air dokáže přesně změřit hodnoty těchto nebezpečných látek v okolním vzduchu a okamžitě začít s jejich odbouráváním vypouštěním záporných iontů. K čištění navíc nepotřebuje žádné filtry, které by bylo nutné měnit nebo prát. 

Upozornění při zaznamenání zvuku
Integrovaný senzor zvuku vám umožní oprostit se od neustálého poslouchání vašeho spícího potomka. Nemusíte sedět u přijímače, aplikace vás upozorní notifikací na displej telefonu a zvukovou výstrahou, kdykoliv vás vaše dítě bude potřebovat. 

Kvalitní oboustranný zvuk a přehrávání hudby
Díky obousměrnému audiosystému můžete s vaším dítětem pohodlně komunikovat. Můžete poslouchat, zda je v postýlce spokojené a nepláče. Můžete jej uklidnit důvěrně známým zvukem vašeho hlasu. A pokud mu bude i tak v postýlce smutno, můžete mu z chůvičky přehrát některou z ukolébavek v aplikaci nebo oblíbenou písničku z vlastní knihovny.

Senzor teploty a vlhkosti
Integrované senzory teploty a vlhkosti v pravidelných intervalech kontrolují parametry monitorované místnosti, takže budete vždy vědět, že je čas vyvětrat nebo přidat teplotu na termostatu. 

Upozornění při změně kvality vzduchu
Monitor iBaby Air vás na změny v kvalitě ovzduší upozorní jak notifikací a případnou zvukovou výstrahou, tak změnou barvy vnitřního LED prstence. Barvy pro různé stupně výstrah si lze přizpůsobit na míru, pokud by vám nevyhovovaly ty přednastavené výrobcem. 

Chytré noční světélko
Barvu prstence lze samozřejmě měnit i podle nálady, díky čemuž se iBaby Air uplatní i jako chytré noční světélko, poskytující dítěti pocit bezpečí při usínání.