⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Baseus W04 TWS bezdrátová bluetooth sluchátka s dobíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka od Baseus W04 TWS jsou velmi kvalitní bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem s podporou bezdrátového nabíjení, která vynikají velkou řadou funkcí a vydrží na jedno nabití  5 hodiny přehrávání.
TWS sluchátka Baseus během chvilky propojíte s vaším telefonem a obě sluchátka dovedou fungovat nezávisle na sobě. Už žádné problémy s přerušovaným spojením, Bluetooth 5.0 je velice spolehlivý a nový standard, který zvládne přehrávat z vašeho zařízení zvuk až do vzdálenosti 10 metrů.
Tyto malá bezdrátová sluchátka v sobě mají zabudovaný velmi kvalitní 13mm reproduktor, takže si s nimi užijete opravdu čistý zvuk. Vysoce elastická membrána z polyuretanu skvěle reprodukuje hlas a zvládne spolehlivě i instrumentální hudbu.
Bluetooth sluchátka se dodávají s nabíjecím pouzdrem, které má kapacitu baterie 400 mAh a zvládne obě sluchátka nabít až 4x. Celkem si tak můžete na jedno nabití pouzdra užívat zhruba 20 hodin poslechu. Pohotovostní doba sluchátek je 350 hodin.
Nabíjecí USB-C kabel najdete přímo v balení a zvládnete s ním za 1,5 hodiny plně nabít sluchátka a jejich pouzdro. Pouzdro má v sobě zabudovanou i nabíjecí cívku, takže využijete bezdrátové nabíjení Qi. Po položení na bezdrátovou nabíječku jsou sluchátka s krabičkou nabita za 3 hodiny a lze použít jakákoliv nabíječka s podporou Qi.

 

Baseus W04 TWS bezdrátová bluetooth sluchátka s dobíjecím pouzdrem

Cena:  1.099 Kč

KOUPIT

31583-3_baseus-w04-tws-bezdratova-bluetooth-sluchatka-s-dobijecim-pouzdrem--cerna-2_1

- Materiál ABS
- Název bezdrátového zařízení: Baseus Encok W04
- Pohotovostní doba: 350 hodin
- Verze Bluetooth: 5.0
- Maximální komunikační vzdálenost: 10 metrů
- Doba přehrávání: 5 hodin (70% hlasitost)
- Kapacita baterie: 37 mAh/3,7 V (sluchátka) 400 mAh/3,7 V (krabička)
- Frekvenční rozsah: od 20 Hz do 20 KHz
- Čas nabíjení: 1,5 hodiny (s nabíjecím kabelem), 3 hodiny (bezdrátově)
- Nabíjecí rozhraní: USB-C, bezdrátové Qi

tvrzene sklo pro iphone baner blog kryteo