⏰ Jen dnes extra slevy na vše! Slevový kód: VYPRODEJ

Apple Magic keyboard 2020

Nová magic kyeboard s trackpadem byla oznámena v březnu spolu s iPadem Pro 2020 a novou podporou trackpadu v iPadOS 13.4. V té době Apple uvedl, že příslušenství bude spuštěno v květnu.

Přestože společnost Apple nedokázala nabídnout jasný časový plán dostupnosti, na Amazonu se objevil seznam produktů, který naznačuje datum vydání 30. května. Stejný výpis v americkém obchodě Amazon uvádí, že produkt ještě nebyl uvolněn. 

Nové Magic Keyboards, které byly navrženy výhradně pro modely iPad Pro o velikosti 11 a 12,9 palce, mají trackpad poprvé, ale mají také unikátní design s "plovoucím" závěsem a podsvícenými klávesami. Ceny budou 299 dolarů za 11-palcový model a 349 $ za 12,9-palcový model a jsou kompatibilní i s verzí iPad Pro 2018.

Logitech v březnu debutoval vedle magic keyboard, vyráběným společností Apple, také dvěma novými klávesovými doplňky s trackpady pro iPad 10,2 palce a iPad Air 10,5 palce. Oba tyto produkty jsou na stránkách společnosti Logitech uvedeny jako „již brzy“, ačkoli nebyla stanovena pevná data vydání novinek.

Mezitím budou uživatelé iPad Pro do roku 2020 moci využívat plné podpory myši a trackpadu, pokud budou jejich zařízení používat iPadOS 13.4. Byla také aktualizována spousta aplikací první a třetí strany, aby podporovala trackpady a myši.

Unknown